HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY CT 200h ELEGANCE COMFORT

 • 
 

 
  2018 lexus ct 200h my18 key features
  • Navigační systém Lexus

   S navigačním systémem Lexus už nikdy nezabloudíte. S nejnovějšími mapovými podklady, které se projektují na centrální displej, se budete moci plně soustředit vždy jen na svoji cestu.

  • Parkovací senzory vpředu i vzadu

   Parkování vám usnadní senzory umístěné v předním a zadním nárazníku a akustické zařízení upozorňující na překážky za vozidlem.

  • Tempomat

   Především na delších cestách oceníte tempomat, který za vás udržuje nastavenou rychlost, a vy se tak můžete plně soustředit na vozovku.

  • Bluetooth Hands-free a USB port

   Audiosystém vozu Lexus CT nabízí veškerou multimediální kompatibilitu prostřednictvím USB portu a Bluetooth. Může ho tak využívat i jako hands-free.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu CT podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

200h Luxury / Černá

POZNEJTE LEXUS CT

CT 200h vyčnívá z davu coby nefalšovaný kompaktní vůz prémiové třídy, poháněný celosvětově nejvyspělejší hybridní technologií; přináší dokonalé spojení kvality, příkladného pohodlí a nejhospodárnějšího chodu, zabalené do podoby pětidveřového hatchbacku.

POZNEJTE LEXUS CT

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY