AKČNÍ NABÍDKA LEXUS CT 200h ELEGANCE

 MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*
LEXUS CT 200h ELEGANCE7 999 Kč0 Kč
LEXUS CT 200h ELEGANCE COMFORT8 499 Kč0 Kč

*Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 36 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.4.2018

VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Jezděte bez starostí! Díky operativnímu leasingu Lexus Rent můžete mít svůj Lexus CT za atraktivní měsíční splátky bez nutnosti počáteční akontace a bez starostí s následným prodejem vozu.

Finanční výhodnost

Leasingová platba je nákladovou nákladovou a tedy plně daňově odečitatelnou položkou (pro podnikatele). Navíc je vozidlo po celou dobu v majetku leasingové společnosti, díky čemuž nedochází k zatížení finanční rozvahy vašeho podnikání.

Bezstarostný prodej

Vůz zůstává po celou dobu smlouvy v majetku leasingové společnosti, proto neřešíte otázku jak naložit s vozidlem po ukončení smlouvy. Jednoduše si tak zajistíte pravidelnou obměnu vozu bez starostí s následným prodejem.

Kompletní pojištění v ceně

Žádné starosti s pojištěním. Kompletní pojištění zahrnující fixní pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s pojištěním GAP je součástí pravidelných měsíčních splátek.

Atraktivní měsíční splátky

Nulová akontace

Žádná nutnost počáteční investice.

parking

ABSOLUTNÍ SVOBODA

S HYBRIDEM LEXUS NYNÍ PARKUJETE V PRAZE NA MODRÉ I FIALOVÉ ZÓNĚ ZCELA ZDARMA

- Roční úspora 36 000 Kč za parkování + nízké provozní náklady hybridu
- Hybridy Lexus se dobíjejí zcela automaticky během jízdy – žádné starosti s nabíjením.

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY CT 200h ELEGANCE COMFORT

 • 
 

 
  2018 lexus ct 200h my18 key features
  • Navigační systém Lexus

   S navigačním systémem Lexus už nikdy nezabloudíte. S nejnovějšími mapovými podklady, které se projektují na centrální displej, se budete moci plně soustředit vždy jen na svoji cestu.

  • Parkovací senzory vpředu i vzadu

   Parkování vám usnadní senzory umístěné v předním a zadním nárazníku a akustické zařízení upozorňující na překážky za vozidlem.

  • Tempomat

   Především na delších cestách oceníte tempomat, který za vás udržuje nastavenou rychlost, a vy se tak můžete plně soustředit na vozovku.

  • Bluetooth Hands-free a USB port

   Audiosystém vozu Lexus CT nabízí veškerou multimediální kompatibilitu prostřednictvím USB portu a Bluetooth. Může ho tak využívat i jako hands-free.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu CT podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

200h Luxury / Červená

POZNEJTE LEXUS CT

CT 200h vyčnívá z davu coby nefalšovaný kompaktní vůz prémiové třídy, poháněný celosvětově nejvyspělejší hybridní technologií; přináší dokonalé spojení kvality, příkladného pohodlí a nejhospodárnějšího chodu, zabalené do podoby pětidveřového hatchbacku.

POZNEJTE LEXUS CT

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY