ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES

ŘÍZEN INTUICÍ

Když člověk spolupracuje se stroji, mohou vzniknout neuvěřitelné věci. Proto scénář televizního reklamního spotu na nový Lexus ES, vůz schopný předvídat pokyny řidiče, byl celý napsán umělou inteligencí a natočen oceňovaným režisérem.

ČLOVĚK A STROJ

Film působivě ukazuje špičkové technické zpracování a design, díky němuž je nový Lexus ES modelem s nejlepšími schopnostmi intuice v historii.

 • ŘÍZEN INTUICÍ

  NAVRŽEN TAK, ABY REAGOVAL

  Řízení nového modelu Lexus ES je díky jeho vyspělému podvozku nesmírně intuitivní. Rozhodování podporují propracované funkce, které dodávají pocit předvídatelnosti vč. vnímání rychlé odezvy na každý pohyb. Dále je zde asistent semiautonomní jízdy, který pomáhá vaší intuici při udržování vozidla v daném pruhu v husté dopravě a za nízkých rychlostí.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  ŘÍZEN INTUICÍ

  NAVRŽEN TAK, ABY CHRÁNIL

  Součástí výbavy nového ES je Lexus Safety System+. Bezpečnostní paket byl navržen na podporu připravenosti řidiče, rozhodování a ovládání vozidla za nejrůznějších rychlostí a podmínek. Technologie modelu ES svými reakcemi doplňuje vaše vlastní smysly, a pomáhá tak zabránit případným nehodám.

  Prozkoumat bezpečnost Lexus

    2019 lexus es background desktop 1920

CELOSVĚTOVĚ PRVNÍ REKLAMA NA BÁZI UMĚLÉ INTELIGENCE

Výsledkem rozsáhlého souboru dat a výzkumných činností na poli umělé inteligence je scénář televizního reklamního spotu. Hotový scénář převzal oceňovaný režisér Kevin MacDonald, jenž uvedl příběh do života. Při práci na scénáři napsaném umělou inteligencí byly posunuty hranice toho, co všichni zúčastnění považovali do té doby za možné.

    2019 lexus es background desktop 1920