ES Special Edition Hero Image

ES 300h LimitedEDITION


NÁVRAT DO PRÁCE ZA VOLANTEM ZCELA MIMOŘÁDNÉHO MANAŽERSKÉHO SEDANU

Představujeme nový manažerský sedan ES 300h LimitedEdition, nabízející bezkonkurenční úroveň vyspělých technologií za mimořádně konkurenceschopnou cenu.ES 300h LimitedEdition vedle bezpečnostního paketu Lexus Safety System+, jenž je standardní výbavou všech provedení modelu ES, nabízí intuitivní 12,3" displej multimediální soustavy s navigačním systémem Lexus Premium Navigation, systém sledování slepého úhlu a systém monitorování provozu za vozidlem. K mimořádné kultivovanosti a pohodlí přispívá i vyhřívání volantu, vyhřívání čelního skla a senzor deště.

    Parallax Image 1 Heated Steering Wheel

ES 300h LimitedEDITION

VYHŘÍVANÝ VOLANT

Tento nádherně zpracovaný volant obšitý kůží disponuje vyhříváním pro chladná rána a je vybaven integrovanými spínači k ovládání audiosystému, telefonu, rozpoznávání hlasu, multi-informačního displeje, dynamického tempomatu řízeného radarem a asistenta pro sledování stopy.

    Parallax Image 2 Wireless Smartphone Charger

ES 300h LimitedEDITION

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ CHYTRÝCH TELEFONŮ

Bezdrátová nabíječka chytrých telefonů uvnitř schránky středového panelu ES 300h LimitedEdition umožňuje snadné nabíjení kompatibilních přenosných zařízení bez nutnosti připojovat nabíjecí kabel.

    Parallax Image 3 Rain Sensor

ES 300h LimitedEDITION

SENZOR DEŠTĚ / VYHŘÍVÁNÍ ČELNÍHO SKLA

Senzor zabudovaný do čelního skla v závislosti na intenzitě srážek automaticky upravuje rychlost stěračů pro dobrý výhled ven. Provedení ES 300h LimitedEdition je též vybaveno vyhříváním čelního skla pro odstranění námrazy za chladných rán.

    Parallax Image 4 Blind Spot Mirror

ES 300h LimitedEDITION

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU / SYSTÉM MONITOROVÁNÍ PROVOZU ZA VOZIDLEM S FUNKCÍ BRZDĚNÍ

Do rohů zadního nárazníku jsou zabudována radarová čidla systému sledování slepého úhlu, detekující vozidla ve vedlejších pruzích a potenciálně mimo zorné pole vnějších zpětných zrcátek. Systém monitorování provozu za vozidlem (RCTA) prostřednictvím těchto čidel zajišťuje bezpečnost při couvání s vaším ES. Odhaluje překážky kolem vozu, jakožto i jiná vozidla blížící se zezadu. Podle potřeby dokáže zamezit nehodě regulací hnací síly a brzděním.

    Parallax Image 5 12 3 Multimedia Display

ES 300h LimitedEDITION

12,3" DISPLEJ MULTIMEDIÁLNÍ SOUSTAVY

Velký 12,3" displej multimediální soustavy sedanu ES, optimálně umístěný v zájmu pohodlné a uvolněné jízdy, umožňuje vůz ovládat hlasovými příkazy nebo pomocí nového touchpadu. Díky podpoře rozdělené obrazovky lze přistupovat k několika druhům informací současně, např. mapám navigace Lexus Premium Navigation v kombinaci s daty klimatizace, stejně jako si vychutnávat bezkonkurenční prostorové ozvučení audiosystému Mark Levinson® se 17 reproduktory, kvalitou připomínající poslech v koncertním sálu.

    Parallax Image 1 Intelligent Connectivity

CHYTRÁ KONEKTIVITA

ES 300h LimitedEdition s extra širokým 12.3" displejem multimediální soustavy a navigačním systémem Lexus Premium Navigation zprostředkuje svěží 3D grafiku a umožňuje online aktualizaci map pomocí technologie OTA. Díky podpoře technologií Apple CarPlay® a Android Auto® můžete přes 12,3" displej ES jednoduše zobrazovat a používat aplikace chytrého telefonu (jako např. Lexus Link).

Další informace o technologiích Lexus