GS F

GS NABÍZEJÍCÍ NEJVYŠŠÍ ÚROVEŇ JÍZDNÍCH SCHOPNOSTÍ

Sportovní sedan nabízející vzrušující jízdní schopnosti a nekompromisní kultivovanost.

SEZNAMTE SE S MODELEM GS F

Příslušnost k vozům s označením F hlásá každým coulem; maska chladiče ve tvaru vřetene, markantní rastr masky, ohromné difuzory se čtveřicí koncovek výfuku a spoiler z uhlíkových vláken. Pokud někdy existoval vůz, který dokáže oživit všechny vaše smysly, pak je to GS F. Kdykoli usedáte do řidičsky orientovaného kokpitu tohoto vozu, přímo cítíte atmosféru prakticky neomezené akcelerace. V prostředí plném luxusu a kultivovanosti vás pohltí pocit vyrovnanosti - ale jen do okamžiku, než špičkou pravé nohy rozpoutáte peklo. Toto je GS F, nová praktická podoba F Performance.

 •     2017 lexus gs f key features
  • Motor 5,0 litru V8

   Úchvatný vidlicový osmiválec 5,0 litru, při jehož ladění se uplatnil i stetoskop, disponuje výkonem 477 k a točivým momentem 530 Nm. Tep vám spolehlivě zvýší i jeho samotný zvuk.

  • Sportovní verze systému VDIM

   Sportovní verze systému integrovaného řízení dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečně si v GS F vychutnat mimořádný výkonový potenciál tohoto vozu.

  • Sportovní sedadla s dlouhými opěradly

   Zbrusu nová sedadla s dlouhými opěradly nesou výrazné označení F. Integrovaná pěnová konstrukce sedadel vám padne stejně dokonale jako sportovní oblečení a zajistí výtečnou oporu v každé zatáčce.

  • Sportovní volant

   Volant se silným věncem zprostředkuje jistou kontrolu při dynamické jízdě. Převodové stupně můžete přesně a rychle sázet pomocí páček intuitivně umístěných na sloupku řízení pod volantem.

  • 8st. převodovka

   Vidlicový osmiválec posílá výkon přes osmistupňovou sekvenční převodovku Sport Direct Shift s funkcí ručního řazení, abyste si sportovní potenciál vozu mohli vychutnat na maximum.

  • Akustický systém ASC

   Zvuk GS F si může řidič upravit přepnutím do režimu SPORT S nebo SPORT S+ a zapnutím akustického systému ASC (Active Sound Control) pro zdůraznění hlubokých tónů výfukových svodů.

VYZKOUŠEJTE SI GS F

Na rovinu - toto je nejvýkonnější sedan, jaký se kdy objevil v naší nabídce. Lexus GS F zaujme svým širokým a výhrůžně nízkým postojem, přičemž z každé jeho křivky je zřejmý jediný cíl - ničím neředěný výkon. Zřejmě mnohokrát si budete opakovat, že je to jen pětidveřový sedan, ale potěšení z potenciálu F Performance vám nikdy nezevšední.

VYZKOUŠEJTE SI GS F

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY