Copy of ls experience hero 1920x1920 badge

LS

PRŮKOPNICKÝ VLAJKOVÝ SEDAN

Patrně nenajdeme jiný vůz, který by se alespoň přiblížil sedanu LS, bezkonkurenčnímu mistrovskému kousku co do konstrukce, úrovně pohodlí i luxusu.

OPERATIVNÍ LEASING

 MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)ZVÝHODNĚNÍ
LEXUS LS 500 Elegance35 590 Kč 0 Kč
LEXUS LS 500 Prestiege43 490 Kč 0 Kč
LEXUS LS 500 Superior52 390 Kč0 Kč
   
LEXUS LS 500h Elegance36 190 Kč0 Kč
LEXUS LS 500h Prestiege43 290 Kč0 Kč
LEXUS LS 500h Superior52 290 Kč0 Kč

*Nabídka platná do 30.12.2018

SEZNAMTE SE S MODELEM LS

Zbrusu nová vlajková loď Lexus páté generace, která je výsledkem pětiletého úsilí, přetváří luxusní sedan do zcela neobvyklé umělecké formy. Naši návrháři vždy dokázali úspěšně bořit hranice možného i nemožného, nicméně náš nejnovější sedan LS opět posouvá technologické hranice o kus dále. Vůz vylepšený odshora až dolů nabízí mimořádně agilní jízdní chování a atraktivní jízdní schopnosti, avšak striktně odmítá jakékoli kompromisy v otázkách pohodlí nebo luxusu.

 • 
 

 
  2018 lexus ls key features
  • Uvítání v duchu tradic japonské pohostinnosti 'Omotenashi'

   Přívětivost inspirovaná japonskou filozofií Omotenashi je zřejmá již při uchopení kliky dveří, kdy se nové LS na uvítanou přizvedne a současně se automaticky sníží polštáře předních sedadel pro co nejsnazší nastupování a usedání do vozu.

  • Soustava prostorového ozvučení Mark Levinson®

   Poklidná kabina je ideálním jevištěm pro audiosystém Mark Levinson® s technologií Quantum Logic Immersion, vč. reproduktorů zabudovaných do stropu kabiny pro 3D efekt připomínající akustiku koncertního sálu.

  • Benzínový nebo hybridní pohon

   Sedan LS s možností volby mezi vícestupňovým hybridním pohonem nebo dvojitě přeplňovaným benzínovým motorem 3,5 litru V6 i nadále definuje nová srovnávací měřítka jízdních schopností, hladkosti chodu, ticha a spotřeby paliva.

  • Exkluzivní bezpečnostní systém Lexus Safety System + A

   Využili jsme našeho vedoucího postavení v oblasti výzkumu prevence nehod a všechny modely LS jsme vybavili systémem Lexus Safety System + již ve standardu. Patří sem přednárazový bezpečnostní systém s detekcí chodců, systém varování při opuštění jízdního pruhu, systém pro udržení v jízdním pruhu, automatické ovládání dálkových světel, dynamický adaptivní tempomat a systém rozpoznávání dopravních značek. Pro ještě lepší podporu jízdy je zde systém Lexus Safety System + A dostupný výhradně pro Lexus LS, který přináší novou úroveň podpory. Mezi další funkce patří přednárazový systém s upozorněním na chodce, asistent semiautonomního řízení, Lexus CoDrive a dvoustupňový systém adaptivního dálkového osvětlení.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu LS podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

LS 500h SUPERIOR / Černá

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ