ls experience hero

LS

PRŮKOPNICKÝ VLAJKOVÝ SEDAN

Patrně nenajdeme jiný vůz, který by se alespoň přiblížil sedanu LS, bezkonkurenčnímu mistrovskému kousku co do konstrukce, úrovně pohodlí i luxusu.

SEZNAMTE SE S MODELEM LS

Zbrusu nová vlajková loď Lexus páté generace, která je výsledkem pětiletého úsilí, přetváří luxusní sedan do zcela neobvyklé umělecké formy. Naši návrháři vždy dokázali úspěšně bořit hranice možného i nemožného’, nicméně náš nejnovější sedan LS opět posouvá technologické hranice o kus dále. Vůz vylepšený odshora až dolů nabízí mimořádně agilní jízdní chování a atraktivní jízdní schopnosti, avšak striktně odmítá jakékoli kompromisy v otázkách pohodlí nebo luxusu.

2018 lexus ls key features
 • Uvítání v duchu tradic japonské pohostinnosti 'Omotenashi'

  Přívětivost inspirovaná japonskou filozofií Omotenashi je zřejmá již při uchopení kliky dveří, kdy se nové LS na uvítanou přizvedne a současně se automaticky sníží polštáře předních sedadel pro co nejsnazší nastupování a usedání do vozu.

 • Lexus Safety System+

  Pro pocit bezpečí je nové LS v modelovém provedení 2018 vybaveno novou generací bezpečnostního paketu Lexus Safety System+. Propracované technologie tohoto systému nyní zahrnují i celosvětově první funkci rozpoznávání chodců s aktivním řízením.

 • Soustava prostorového ozvučení Mark Levinson®

  Poklidná kabina je ideálním jevištěm pro audiosystém Mark Levinson® s technologií Quantum Logic Immersion, vč. reproduktorů zabudovaných do stropu kabiny pro 3D efekt připomínající akustiku koncertního sálu.

 • Benzínový nebo hybridní pohon

  Sedan LS s možností volby mezi vícestupňovým hybridním pohonem nebo dvojitě přeplňovaným benzínovým motorem 3,5 litru V6 i nadále definuje nová srovnávací měřítka jízdních schopností, hladkosti chodu, ticha a spotřeby paliva.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ