AKČNÍ NABÍDKA LEXUS NX 300h BUSINESS EDITION

Pořiďte si právě teď jedinečný vůz nejen pro váš business. Lexus NX 300h BUSINESS EDITION představuje luxusní reprezentativní městské SUV, ve kterém dokonale spolupracuje hybridní pohon s elektronicky řízenou automatickou převodovkou. Navíc s ním bez problémů a bez poplatků zaparkujete v Praze na modrých a fialových zónách, což z něj dělá ideální vůz nejen na obchodní schůzky v centru.

Lexus NX 300h BUSINESS EDITION si můžete pořídit právě teď s cenovým zvýhodněním 151 000 Kč, nebo s operativním leasingem s nulovou akontací již za 11 290 Kč měsíčně.

PROHLÉDNĚTE SI LEXUS NX 300h BUSINESS EDITION

Poznejte dynamický městský crossover jako stvořený pro váš business.


 

 
  Copy of 2017 lexus nx hero
 • Automatická převodovka

  Elektronicky řízená převodovka s plynule měnitelným převodem (E-CVT) nabízí dokonalý jízdní zážitek.

 • Tempomat

  Především na delších cestách oceníte tempomat, který za vás udržuje nastavenou rychlost, a vy se tak můžete plně soustředit na vozovku.

 • Parkování v Praze zdarma

  Hybridní vozy Lexus parkují v Praze na modrých a fialových zónách zdarma. Proč? Protože jezdí i více než polovinu času na elektřinu a tím šetří spotřebu paliva i životní prostředí.

 • Lexus media displej


  8palcový multimediální displej s touchpadem, díky kterému hravě nastavíte klimatizaci, hlasitost audio systému a na kterém si můžete zrcadlit i displej svého smartphonu.

 • 17palcová litá kola

  
Desetiramenná litá kola vyvedená ve vysokém lesku skvěle doplňují pneumatiky o rozměrech 225/65 R17 se sníženým valivým odporem a excelentní jízdní vlastnosti.

 • Bi-LED světlomety


  Světlomety s pokročilou LED technologií zajištují excelentní viditelnost a starají se o bezpečnost celé posádky za všech světelných podmínek. Jejich součástí je i úsporný režim pro denní svícení.

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY

Next steps