JEDINEČNÁ NABÍDKA LEXUS NX 300h BUSINESS EDITION

Dynamické městské SUV Lexus NX 300h může být vaše již za 899 000 Kč, nebo za 10 990 Kč měsíčně. Dopřejte si dokonalý požitek z jízdy s automatickou převodovkou. Díky samodobíjejícímu se hybridnímu pohonu nyní parkujete v Praze na všech modrých a fialových zónách zdarma a zcela bez omezení.

AKČNÍ NABÍDKA - OPERATIVNÍ LEASING

NX 300h
BUSINESS EDITION

Operative Leasing Offers Model Image
 MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*neboZVÝHODNĚNÍAKČNÍ CENA
LEXUS NX 300h BUSINESS EDITION10 990 KČ 0 KČ  151 000 KČ 899 000 KČ

*Kompletní nabídku operativního leasingu včetně akční nabídky na sadu zimních kompletů zdarma naleznete v ceníku. Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.9.2018.

HLAVNÍ VÝHODY NX 300h BUSINESS EDITION

 • Local Key Features Image
  • S hybridem parkujete v Praze zdarma

   Hybridní Lexus NX můžete nyní parkovat na modrých a fialových zónách v Praze zdarma. Kdekoliv a kdykoliv. Firmy tak mohou ušetřit desetitisíce ročně.

  • Automatická převodovka

   Při využití údajů ze senzoru přetížení, polohy plynového pedálu a brzdy volí nejvhodnější převodové poměry k zajištění ideální stability a dynamiky jízdy

  • Hybridní pohon

   NX 300h hladce koordinuje hnací moment benzínové i elektrické jednotky, a zprostředkuje tak nefalšované potěšení z jízdy - společně s nízkými emisemi a sníženou spotřebou paliva.

  • LED světlomety

   Zvyště svoji bezpečnost díky novým LED světlometům, které si navíc automaticky nastaví i výšku svícení!

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu NX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

NX 300h LUXURY AWD / Černá

ZCELA HLADKÁ JÍZDA

Vyzkoušejte si v praxi, jak hybridy reagují v různých podmínkách, jak se automaticky přepínají mezi jednotlivými zdroji energie a jaký jízdní komfort vám přinášejí.

2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

VÝHODY HYBRIDNÍHO POHONU

AUTONOMNÍ DOBÍJENÍ: ŽÁDNÉ ZAPOJOVÁNÍ DO ZÁSUVKY

Na rozdíl od elektromobilů nebo plug-in hybridů nemusíte svůj hybridní Lexus zapojovat do zásuvky – díky autonomnímu dobíjení je váš vůz vždy připraven vyrazit.

Ať již brouzdáte městem s přáteli, vyrážíte s rodinou na výpravu za dobrodružstvím nebo cestujete do dalekých krajin, vždy se najde hybridní vůz Lexus s autonomním dobíjením přesně pro vaše potřeby.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ