NX hero business IX desktop

NX 300h PRESTIGE SAFETY 4X4 E-FOUR

KOMFORT A BEZPEČÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Zamilujte se znova do řízení a nechte se hýčkat při každé jízdě. Inteligentní samonabíjecí pohon futuristicky designového hybridu LEXUS NX 300h HYBRID PRESTIGE SAFETY 4X4 E-FOUR udržuje emise na minimu a představuje tak nejšetrnější cestu k životnímu prostředí ve své kategorii. A co víc, díky svým asistenčním systémům představuje absolutní špičku v bezpečné mobilitě. Vhodnější auto pro rodinu byste hledali jen těžko. Se suverénním pohonem 4x4 E-FOUR si jízdu navíc opravdu vychutnáte. Od nás se za dobrodružstvím bez starostí můžete vydat ještě tento měsíc!

Rodina v bezpečí kamkoliv se vydáte. A protože listí začíná opadávat a zima je za rohem, do limitovaného bonusu 256 000 Kč na nový LEXUS NX jsme pro vás zahrnuli i zimní kola! S takovou bude skvěle vybavený LEXUS NX s hybridním pohonem 4x4 E-FOUR, koženým čalouněním a inteligentními parkovacími senzory bezkonkurenční volbou.

HLAVNÍ VÝHODY NX 300H PRESTIGE SAFETY 4X4 E-FOUR


  

  
    Key Features NX pciture desktop

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu NX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

NX 300h LUXURY AWD / Černá