Spojení moderního umění a nadčasové technologie přináší na silnice inovativní a osobité SUV LEXUS NX 300h Hybrid. Nechte se oslovit nejen nepřehlédnutelným futuristickým designovým zpracováním a prověřeným hybridním pohonem bez nutnosti použití nabíjecích kabelů a času stráveného dobíjením, ale také jeho komfortem, prostorem uvnitř vozu a bezpečností, která je pro LEXUS NX300h tak přirozená. Vybaven pohonem všech kol 4x4 E-FOUR, intuitivní automatickou převodovkou E-CVT a paketem jízdních a bezpečnostních asistentů LEXUS SAFETY SYSTEM+, zajistí šťastné a bezpečně návraty z cest s vaší rodinou.

ZVÝHODNĚNÍ 200 000 KČ LEXUS NX 300h PRESTIGE SAFETY 4x4 E-FOUR

Spolehněte se na pocit bezpečí, kamkoliv se vydáte! Díky naší mimořádné nabídce můžete nyní pořídit rodinný LEXUS NX 300h HYBRID PRESTIGE SAFETY 4x4 E-FOUR s cenovým zvýhodněním 200 000 Kč! Vyberte si tu nejvhodnější variantu výbavy Lexus NX pro Vás:


 

 
  Table Offer VIII desktop

HLAVNÍ VÝHODY NX 300H PRESTIGE SAFETY 4X4 E-FOUR


 

 
  Key Features NX pciture desktop

LEXUS NX 300h BUSINESS EDITION JIŽ OD 12 999 KČ MĚSÍČNĚ

LEXUS NX 300h ve vašich rukou bude nejen jistotou pro vás a vaší rodinu, ale zároveň také spolehlivým partnerem pro vaše podnikání. Díky naší nabídce BUSINESS EDITION a výhodnému financování, si budete moci užít komfort a prostor rodinného SUV s revolučním hybridním pohonem již za 12 999 Kč. Více o nabídce BUSINESS EDITION:


 

 
  Table Leasing VIII desktop