NECHTE SE UNÉST VZRUŠUJÍCÍM VOZEM S LETNÍ NABÍDKOU

Vydejte se na cestu plnou zážitků a objevování s rodinným SUV modelem Lexus NX 300h. Objevte jedinečnou eleganci a design modelu NX, který vyniká díky unikátnímu přístupu L-Finesse. Kromě moderního designu přináší Lexus NX rovněž nejvyspělejší bezpečnostní technologie v podobě balíčku Lexus Safety System+, ve kterém najdete např. adaptivní tempomat či přednárazový bezpečnostní systém. Zákazníky prověřený hybridní systém se v kombinaci s inovativním pohonem 4x4 E-FOUR postará o dynamický a maximálně bezpečný jízdní zážitek. Spolehlivost a bezpečnost hybridního modelu Lexus NX potvrzuje také 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP či špičkové výsledky dosažené ve statistikách spolehlivosti J. D. Power. Využijte časově omezený letní skladový bonus (až 22 %) a získejte skvěle vybavený Lexus NX 300h již za 1 099 000 Kč vč. DPH.

 • 
 

 
  NX Prestige Limited image

  NX 300h
  4X4 E-FOUR LIMITED EDITION

  ✓ 2.5L, 197 k HYBRID
  ✓ Pohon 4×4 E-FOUR
  ✓ Lexus Safety System+
  ✓ Inteligentní parkovací senzory
  ✓ 8“ Lexus Media displej
  ✓ Vyhřívaná přední sedadla
  ✓ 18" kola z lehké slitiny
  ✓ Konektivita Apple CarPlay/ Android Auto
  ✓ Audiosystém s 8 reproduktory

 • 
 

 
  NX Prestige image

  NX 300h
  4X4 E-FOUR PRESTIGE SAFETY

  ✓ 2.5L, 197 k HYBRID
  ✓ Pohon 4×4 E-FOUR
  ✓ Lexus Safety System+
  ✓ Inteligentní parkovací senzory
  ✓ 10,3“ Lexus Media displej
  ✓ Vyhřívaná přední sedadla
  ✓ Prémiová navigace
  ✓ 18" kola z lehké slitiny
  ✓ Konektivita Apple CarPlay/ Android Auto
  ✓ Prémiový audiosystém s 10 reproduktory
  ✓ Kožené čalounění sedadel

HLAVNÍ VÝHODY VOZU

Poznejte hybridní SUV s nekonečnými možnostmi. Samonabíjecí hybridní pohon 4x4 E-FOUR vám poskytne dokonale pohodlný zážitek z jízdy a intuitivní systém LEXUS SAFETY SYSTEM+ zajistí, aby každá vaše jízda byla bezpečná za všech okolností.

 • 
 

 
  NX key features 1 asset Picture desktop

  NEJMODERNĚJŠÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

  Vychutnejte si nenapodobitelnou radost z jízdy s nejmodernější hybridní technologií, která vyniká svou maximální spolehlivostí, plynulostí a zároveň nízkou spotřebou paliva a produkcí emisí CO2.

  
 

 
  NX key features 2 asset holder Picture desktop

  4x4 E-FOUR

  Vychutnejte si ničím nerušenou jízdu ve městě i mimo ně bez ohledu na předpověď počasí. 4x4 E-FOUR s plynulou výkonností a suverénní trakcí se o to postará.

  
 

 
  NX key features 3 asset holder Picture desktop

  LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Intuitivní bezpečnostní systém LEXUS SAFETY SYSTEM+ zajišťuje díky své sadě jízdních asistentů dokonalou bezpečnost celé vaší rodiny i ostatních účastníků provozu, ať už se vydáte kamkoli. Spolehnout se můžete na adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent pro udržení v jízdním pruhu i spoustu dalších intuitivních bezpečnostních technologií.