DOKONALÝ VŮZ V DOKONALÉ NABÍDCE

Objevte neodolatelné spojení nejmodernější hybridní technologie, maximální spolehlivosti a dokonalého designu a vychutnejte si radost z jízdy v rodinném SUV Lexus NX 300h. Časově omezené zvýhodnění až 283 000 Kč nezatíží váš rozpočet a úvěr s 0% úrokovou sazbou zajistí, že za vůz zaplatíte pouze jeho skutečnou cenu. Pro maximální flexibilitu vašeho rozhodování si můžete odložit až 3 měsíční splátky.

 • JEDINEČNÁ NABÍDKA JEDINEČNÉHO VOZU LEXUS NX
  
 

 
  RX NX image above icons picture desktop

  0% ÚROK - NEZATÍŽÍ VÁŠ ROZPOČET

  S 0% úrokovou sazbou budete mít jistotu, že za svůj vůz zaplatíte pouze jeho skutečnou cenu.

  MOŽNOST ODLOŽENÍ SPLÁTKY

  Využijte možnost odložení 3 měsíčních splátek, které zajistí flexibilitu vašeho rozhodování.

  ZVÝHODNĚNÍ AŽ 283 000 KČ

  Využijte časově omezené zvýhodnění až 283 000 Kč.

HLAVNÍ VÝHODY VOZU

Poznejte hybridní SUV s nekonečnými možnostmi. Samonabíjecí hybridní pohon 4x4 E-FOUR vám poskytne dokonale pohodlný zážitek z jízdy a intuitivní systém LEXUS SAFETY SYSTEM+ zajistí, aby každá vaše jízda byla bezpečná za všech okolností.

 • 
 

 
  NX key features 1 asset Picture desktop

  NEJMODERNĚJŠÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

  Vychutnejte si nenapodobitelnou radost z jízdy s nejmodernější hybridní technologií, která vyniká svou maximální spolehlivostí, plynulostí a zároveň nízkou spotřebou paliva a produkcí emisí CO2.

  
 

 
  NX key features 2 asset holder Picture desktop

  4x4 E-FOUR

  Vychutnejte si ničím nerušenou jízdu ve městě i mimo něj a o bez ohledu na předpověď počasí. 4x4 E-FOUR s plynulou výkonností a suverénní trakcí se o to postará.

  
 

 
  NX key features 3 asset holder Picture desktop

  LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Intuitivní bezpečnostní systém LEXUS SAFETY SYSTEM+ zajišťuje díky své sadě jízdních asistentů dokonalou bezpečnost celé vaší rodiny i ostatních účastníků provozu, ať už se vydáte kamkoli. Spolehnout se můžete na adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent pro udržení v jízdním pruhu i spoustu dalších intuitivních bezpečnostních technologií.