AKČNÍ NABÍDKA NA SKLADOVÉ VOZY LEXUS NX 300h 4x4 E-FOUR

Čas na 4x4. Čas na Hybrid. Nejvyšší čas na Lexus.

Pořiďte si jedinečný Lexus NX 300h s výrazným cenovým zvýhodněním a sadou zimních kol zdarma. Dostanete nejen jedinečný styl, ale hlavně spolehlivé a bezpečné SUV, ve kterém dokonale souzní hybridní pohon všech kol E-FOUR s automatickou převodovkou E-CVT.

Lexus NX 300h může být váš právě teď s celkovým cenovým zvýhodněním až 200 000 Kč.


 

 
  nx offer desktop

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY NX 300h


 

 
  Copy of 2017 lexus nx hero
 • LED světlomety

  Sportovní LED světlomety dělají z modelu NX nepřehlédnutelný vůz při pohledu zepředu i zezadu. Při tom vynikne charakteristický tvar písmene L, díky kterému váš vůz každý ihned zařadí do „rodiny“ Lexus

 • Automatická převodovka

  Přední elektrický motor, generátor i mechanismus rozdělující sílu jsou implementovány do hybridní automatické převodovky. Ta díky špičkové řídící jednotce neustále rozděluje výkon mezi elektrický a spalovací motor, čímž pomáhá dosáhnout nejlepších jízdních vlastností.

 • Parkování v Praze zdarma

  Hybridní vozy Lexus parkují v Praze na modrých a fialových zónách zdarma. Proč? Protože jezdí i více než polovinu času na elektřinu a tím šetří spotřebu paliva i životní prostředí.

 • Kožené čalounění sedadel

  Pocit luxusu a komfortu vám poskytnou kůží čalouněná ergonomicky tvarovaná sedadla. Ta vynikají mistrovským zpracováním a mimořádně přesným prošíváním koženého čalounění stejně tak jako celý interiér vozu.

 • Navigační systém Lexus Professional


  Špičkové zobrazení a širokou nabídku map oceníte na 10,3palcovém displeji, který se ovládá pomocí touch padu nebo hlasových příkazů. Systém navigace navíc dokáže vygenerovat QR kód pro váš smartphone, pomocí kterého pohodlně najdete cíl v případě, že k němu musíte dojít pěšky.

 • Elektricky nastavitelná a vyhřívaná přední sedadla

  Přední sedadla jsou elektricky nastavitelná a vybavena funkcí vyhřívání, což oceníte především v zimě. Urostlejším pasažérům bude vyhovovat i velký rozsah nastavení sedadel pro zajištění ještě většího pohodlí.

2017 E4 intro

PŘEDSTAVUJEME PŘELOMOVÝ

POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, který je k dispozici v SUV modelech Lexus s hybridním pohonem, umožňuje jízdu v náročných podmínkách, a zároveň zajišťuje maximální trakci vozů při dynamické sportovní jízdě. Systém E-FOUR aktivně využívá druhý elektrický motor, který pohání zadní nápravu a spotřebovává pouze energii vznikající při brždění (rekuperace). Komplexní systém senzorů a asistenčních systémů navíc předvídá pohyby a zásahy řidiče i možný vývoj dopravní situace a spouští pohon zadní nápravy pouze v tu pravou chvíli. Kombinací sofistikovaných asistenčních systémů a unikátního režimu pohonu využívajícího energii vznikající při brždění dosahují hybridní SUV vozy Lexus s pohonem všech kol E-FOUR zcela jedinečné hospodárnosti bez kompromisů v oblasti jízdní dynamiky a bezpečnosti.

INOVACE V MODELECH LEXUS S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR

 • 
 

 
  E4 Features Image
  • Yaw Rate Feedback Control

   Při analýze polohy volantu a rychlosti jednotlivých kol zjišťuje tento systém skluz přetáčivosti nebo nedotáčivosti a zajišťuje ideální přenos točivého momentu mezi nápravami, aby došlo k optimalizaci jízdní dráhy

  • AI-SHIFT

   Při využití údajů ze senzoru přetížení, polohy plynového pedálu a brzdy volí nejvhodnější převodové poměry k zajištění ideální stability a dynamiky jízdy.

  • AVS

   Úkolem systému adaptivního odpružení je nejvhodnější nastavení parametrů tlumičů přesně podle aktuální jízdní situace - tak, aby vůz přesně podle daných podmínek přizpůsobil své chování a nastavení (např. sportovní nebo komfortní jízda).

Next steps