SEZNAMTE SE S MODELEM RC F

RC F je nepřehlédnutelné pro svůj přikrčený atletický postoj a křivky připomínající závodní vozy. A proč si vlastně nechat toto podmanivé kupé 2+2 ujít? RC F bylo navrženo k tomu, aby vzbuzovalo neodolatelné emoce v těch řidičích, kteří trvají na nekompromisně vysokém výkonu a bezvýhradní kultivovanosti.

 • 
 

 
  RC F Key Features
  • Ručně montovaný agregát V8

   Úchvatný vidlicový osmiválec 5,0 litru, při jehož ladění v našem závodu Tahara se uplatnil i stetoskop, disponuje výkonem 477 k a točivým momentem přes 520 Nm. Hlavy válců a všechny pohyblivé komponenty byly navrženy tak, aby poskytly vyšší maximální výkon ve vyšších otáčkách motoru.

  • Sportovní verze systému VDIM

   Sportovní verze systému integrovaného řízení dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečně si v RC F vychutnat mimořádný výkonový potenciál tohoto vozu i při rychlém projíždění zatáček.

  • Karbonový paket

   RC F ve verzi s 'karbonovým paketem' využívá přednosti technologie lisování dílů z uhlíkových vláken, vyvinuté pro náš supersport Lexus LFA a závodní vůz IS F CCS-R. Díky tomu je o 9,5 kilogramů lehčí než standardní vůz.

  • 19" Kola z kovaného hliníku

   RC F může na přání obouvat kola vyrobená technologií kování (namísto lití). Při výrobě se napodobují údery kovářského kladiva, a výsledný produkt tak vykazuje vyšší pevnost (díky lepší struktuře kovu) i nižší hmotnost.

  • Kožená sportovní sedadla

   Při výrobě sedadel se zvýšenou zádovou částí se uplatnila tzv. integrovaná pěnová konstrukce, která zajišťuje vysoké pohodlí i skvělou oporu. Díky optimálnímu tvaru a tuhosti sedáků se snižuje tlak vyvíjený na citlivá místa kolem sedacího nervu.

VYZKOUŠEJTE SI RC F

Pod vyboulenou kapotou se nachází nejvýkonnější agregát V8, jaký jsme kdy vyvinuli. Jeho jediným účelem je produkovat úžasný výkon. Vychutnejte si neodolatelný a návykový zvukový doprovod meziplynů mezi jednotlivými převodovými stupni. Nemějte obavy, nad jízdní stabilitou za vysokých rychlostí bdí diferenciál TVD s technologií vektorování točivého momentu. RC F zhmotňuje ducha nefalšovaného závodního kupé.

EXPERIENCE THE RC F

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY