SEZNAMTE SE S MODELEM RC F

RC F je nepřehlédnutelné pro svůj přikrčený atletický postoj a křivky připomínající závodní vozy. A proč si vlastně nechat toto podmanivé kupé 2+2 ujít? RC F bylo navrženo k tomu, aby vzbuzovalo neodolatelné emoce v těch řidičích, kteří trvají na nekompromisně vysokém výkonu a bezvýhradní kultivovanosti.

RC F Key Features
 • Ručně montovaný agregát V8

  Úchvatný vidlicový osmiválec 5,0 litru, při jehož ladění v našem závodu Tahara se uplatnil i stetoskop, disponuje výkonem 477 k a točivým momentem přes 520 Nm. Hlavy válců a všechny pohyblivé komponenty byly navrženy tak, aby poskytly vyšší maximální výkon ve vyšších otáčkách motoru.

 • Sportovní verze systému VDIM

  Sportovní verze systému integrovaného řízení dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečně si v RC F vychutnat mimořádný výkonový potenciál tohoto vozu i při rychlém projíždění zatáček.

 • Karbonový paket

  RC F ve verzi s 'karbonovým paketem' využívá přednosti technologie lisování dílů z uhlíkových vláken, vyvinuté pro náš supersport Lexus LFA a závodní vůz IS F CCS-R. Díky tomu je o 9,5 kilogramů lehčí než standardní vůz.

 • 19" Kola z kovaného hliníku

  RC F může na přání obouvat kola vyrobená technologií kování (namísto lití). Při výrobě se napodobují údery kovářského kladiva, a výsledný produkt tak vykazuje vyšší pevnost (díky lepší struktuře kovu) i nižší hmotnost.

 • Kožená sportovní sedadla

  Při výrobě sedadel se zvýšenou zádovou částí se uplatnila tzv. integrovaná pěnová konstrukce, která zajišťuje vysoké pohodlí i skvělou oporu. Díky optimálnímu tvaru a tuhosti sedáků se snižuje tlak vyvíjený na citlivá místa kolem sedacího nervu.

VYZKOUŠEJTE SI RC F

Pod vyboulenou kapotou se nachází nejvýkonnější agregát V8, jaký jsme kdy vyvinuli. Jeho jediným účelem je produkovat úžasný výkon. Vychutnejte si neodolatelný a návykový zvukový doprovod meziplynů mezi jednotlivými převodovými stupni. Nemějte obavy, nad jízdní stabilitou za vysokých rychlostí bdí diferenciál TVD s technologií vektorování točivého momentu. RC F zhmotňuje ducha nefalšovaného závodního kupé.

EXPERIENCE THE RC F

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY