RC F

ZBRUSU NOVÝ LEXUS RC F

VYLEPŠENÝ VZHLED A JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Kupé RC F v modelovém provedení 2019 představuje širokou řadu vylepšení zaměřených na jízdní schopnosti a osvěžení markantního stylu. Vedle RC F se prezentuje zbrusu nová limitovaná verze Track Edition, zprostředkující luxus na běžných silnicích i mimořádné jízdní schopnosti na okruzích. Výroba Lexus RC F v provedení 2020 a RC F Track Edition bude zahájena v březnu 2019. Ceny budou oznámeny později před zahájením prodeje.

 • 2019 lexus rcf article12

  LEXUS RC F

  PŘEPRACOVANÉ STYLISTICKÉ ZTVÁRNĚNÍ

  RC F získalo čistší podobu prostřednictvím uspořádaných LED zdrojů s integrovanými světly denního svícení, zadního difuzoru v barvě karoserie, modernizovaného tvaru masky chladiče a nových integrovaných zadních světel.

 • 2019 lexus rcf article09

  LEXUS RC F

  VYLEPŠENÉ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

  Snížení hmotnosti nemělo žádné negativní dopady na pocit kultivovanosti a robustnosti tohoto kupé. RC F standardně nabízí elektronickou funkci ‚launch control‘, umožňující rozjet se na 100 km/h za pouhých 4,5 sekundy.

  Speciálně navržené pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S potlačují nedotáčivost, zlepšují celkový záběr v příčném směru a zvyšují odolnost za extrémních podmínek.

  Na poklesu hmotnosti mají podíl hliníkové vzpěry, duté poloosy, zmenšené sací potrubí a kompaktnější kompresor klimatizace.

 • 2019 lexus rcf article04

  LEXUS RC F

  TRACK EDITION

  Charakteristická aerodynamika provedení Track Edition nabízí lepší záběrové schopnosti a preciznější řízení. Track Edition jen na lehčích kolech, karbon-keramických brzdových kotoučích a třmenech ušetřila výrazných 25 kg hmotnosti v přední části vozidla.

  Standardem je čalounění z červené kůže společně s akcenty sedadel z materiálu Alcantara a červenými karbonovými obklady. K dispozici jsou dva odstíny karoserie: bílá Ultra a exkluzivní matně šedá Nebula.