RC

RYZÍ SPORTOVNÍ KUPÉ

Fascinující jízdní schopnosti a design jdou naproti proslulé kultivovanosti Lexus v podobě svůdného sportovního kupé.


 

 
  2018 lexus new rc promo

RC

NOVÉ RC

Nově modernizované kupé RC se chlubí svým výrazně uhlazeným a zároveň přísným charakterem.

SEZNAMTE SE S MODELEM RC

Sportovní kupé přináší úchvatné jízdní schopnosti v kombinaci s markantním a atraktivním designem. Atletický a dravý postoj RC je spojen s krátkým rozvorem a tuhým podvozkem v zájmu výtečného handlingu a jízdní agility. Výrazné čtyřmístné kupé se nabízí s vysoce výkonným benzínovým nebo hybridním pohonem, abyste si mohli nakonfigurovat RC přesně podle přání.

 • 
 

 
  2017 lexus rc 200t key features
  • Sportovní pozice za volantem

   Z nízké sportovní pozice za volantem blíže k zemi doslova ‘ucítíte’ povrch vozovky pod sebou, a vychutnáte si tak reakce vozu i na ty nejjemnější pokyny od volantu.

  • Všestranné využití prostoru

   Všechna provedení RC jsou standardně vybavena sklopnými zadními sedadly s praktickým dělením v poměru 60:40. Po sklopení zadních sedadel získáte místo k přepravě neforemných předmětů; vůz tak nabídne pohodlí sedanu, avšak s grácií a vytříbeností sportovního kupé.

  • Bezklíčové nastupování do vozu

   Když se blížíte ke svému RC s klíčkem v kapse, vůz vás uvítá decentním podsvícením obou vnějších klik dveří, které se po přiložení ruky i odemknou. Krásně tvarované kliky nemají žádný otvor pro klíček, což u tohoto typu kliky znamená celosvětovou premiéru.

  • Kůží obšitý a vyhřívaný volant

   Na umně zpracovaném volantu obšitém kůží jsou ergonomická vybrání pro prsty; dokonalý úchop zaručuje optimální průřez věnce. Funkce vyhřívání volantu přispívá k uživatelskému pohodlí za chladných dnů.

  • Jízdní schopnosti a bezpečnost

   Nové RC, vybavené naším systémem integrovaného řízení dynamiky vozidla (VDIM) a účinnými brzdovými kotouči s odvětráváním, je připraveno pomoci vyhnout se každému nebezpečí.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu RC podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

RC 300h e-CVT Luxury / Černá

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RC

Lexus RC s řidičsky zaměřeným kokpitem, atletickým postojem a nádherně zpracovaným interiérem je neodolatelnou kombinací vysokého výkonu a nefalšované kultivovanosti. Pokud někdy existovalo sportovní kupé navržené k potěše všech smyslů, RC je tím pravým.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RC

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY