RC

OSTRÝ, PŘITOM JEMNÝ

Nové RC získalo sportovní a zároveň elegantní zevnějšek, jenž vychází z filozofie štíhlých tvarů vlajkového kupé LC

SEZNAMTE SE S MODELEM RC

Sportovní kupé přináší úchvatné jízdní schopnosti v kombinaci s markantním a atraktivním designem. Atletický a dravý postoj RC je spojen s krátkým rozvorem a tuhým podvozkem v zájmu výtečného handlingu a jízdní agility. Výrazné čtyřmístné kupé se nabízí s vysoce výkonným benzínovým nebo hybridním pohonem, abyste si mohli nakonfigurovat RC přesně podle přání.

 • 
 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
  • Nově nalezená elegance

   Rohy nového předního nárazníku hladce ubíhají dolů od světlometů. V masce chladiče je použit rastr, který se shora dolů postupně mění. K přísnějšímu a elegantnějšímu vzhledu vozidla přispívá i vertikální uspořádání mimořádně malých LED světlometů s trojicí zdrojů nebo nová LED obrysová světla ve tvaru písmene L.

  • Řemeslné zpracování Takumi

   Pro maximální požitek z jízdy hovoří i kabina vytvořena v nejvyšším standardu mistrů výroby Takumi, ať už se jedná o vysoce kvalitní materiály nebo precizní uspořádání ovládacích prvků a ukazatelů.

  • Precizní jízdní chování

   Nové RC je nyní preciznější a kultivovanější než kdykoli předtím. Ke stabilnějšímu jízdnímu chování a dokonalejší aerodynamice přispívají např. nové postranní okenní lišty ve tvaru lamely nebo vzduchové kanály v zadním nárazníku.

  • Nápadité technologie

   Uklidňující ambientní osvětlení interiéru je nasměrováno nahoru, a kabina je tak ponořena do měkkého světla. Osvětlení ve výplních dveří se automaticky přizpůsobuje jízdním podmínkám. Nové analogové hodiny, posazené vysoko na přístrojovém panelu, jsou totožné s těmi z modelu LC.

  • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

   RC s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí detekce chodců, systému uporornění při opuštění jízdního pruhu s asistentem pro sledování stopy, automatického ovládání dálkových světel, dynamického adaptivního tempomatu a systémem pro rozpoznávání dopravních značek.

  • F SPORT

   Znamenité dekory F se vzorem hliníku v kabině RC F SPORT se inspirovaly vířivými vzory na čepelích tradičních japonských mečů. Provedení F SPORT též zaujme exkluzivním černým lemováním kolem masky chladiče a oken.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu RC podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

RC 300h LUXURY / Černá

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RC

Lexus RC s řidičsky zaměřeným kokpitem, atletickým postojem a nádherně zpracovaným interiérem je neodolatelnou kombinací vysokého výkonu a nefalšované kultivovanosti. Pokud někdy existovalo sportovní kupé navržené k potěšení všech smyslů, RC je tím pravým.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RC

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background

 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

OSTRÉ, PŘITOM JEMNÉ POJETÍ SE VZTAHUJE NA RŮZNÉ JÍZDNÍ REŽIMY, OD VELMI SPORTOVNÍ ATMOSFÉRY AŽ PO ATMOSFÉRU MIMOŘÁDNÉHO POHODLÍ.

Andreas Møller, šéfkuchař

EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRA V PAŘÍŽI

Exkluzivní pop-up výstava s prezentací kupé Lexus RC se uskutečnila měsíc před světovou premiérou na autosalonu Paříž 2018. Šéfkuchař Møller z restaurace Copenhague na Champs-Elysées, jehož kuchařské schopnosti byly v letošním roce oceněny první michelinskou hvězdou, navrhl pokrm, který zhmotňuje podstatu přepracovaného kupé RC a zprostředkuje něco vskutku pozoruhodného.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY