ODHALTE DOKONALÝ VŮZ S LETNÍ NABÍDKOU ALL INCLUSIVE

Kombinace síly a designu. Za nové vlajkové SUV Lexus RX 450h 4x4 E-FOUR Hybrid s nejmodernějším hybridním pohonem a výkonem 313 koní nyní zaplatíte díky úvěru s 0% úrokovou sazbou a možnou dobou financování až 5 let pouze jeho skutečnou cenu. Uplatnit můžete zvýhodnění až 295 000 Kč a pro maximální flexibilitu také odklad 3 měsíčních splátek. Nečekejte ani o den déle. Naše vozy jsou připraveny ihned k odběru.

 • DOKONALÁ CENOVÁ NABÍDKA VLAJKOVÉHO SUV LEXUS RX 450h
  
 

 
  RX NX image above icons picture desktop

  0% ÚROK - NEZATÍŽÍ VÁŠ ROZPOČET

  Za svůj nový vůz zaplatíte díky úvěru s 0% úrokovou sazbou pouze jeho skutečnou cenu. Navíc můžete využít akční financování až na 5 let s akontací od 20 do 70 %.

  MOŽNOST ODLOŽENÍ SPLÁTEK

  Pro vaši maximální flexibilitu můžete využít odložení 3 měsíčních splátek.

  ZVÝHODNĚNÍ AŽ 295 000 KČ

  Využijte časově omezené cenové zvýhodnění až 295 000 Kč.

 • 
 

 
  Copy of RX text above Body Content Item picture desktop

HLAVNÍ VÝHODY VOZU

Vůz, který rozumí vašim přáním i potřebám. Nechte se hýčkat novým vozem Lexus RX, který se pyšní nejmodernějším hybridním pohonem i intuitivními bezpečnostními systémy pro vaši maximální bezpečnost. Váš zážitek z jízdy a pohodlí tak bude maximální, zatímco systém 4x4 E-FOUR zajistí vaše bezpečí.

 • 
 

 
  RX key features 1 asset Picture desktop

  NEJMODERNĚJŠÍ HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

  Vychutnejte si sílu nejmodernějšího hybridního pohonu, který kombinuje 3,5l V6 atmosférický motor s dvojicí elektromotorů o celkovém výkonu 313 koní. Zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

  
 

 
  RX key features 2 asset holder Picture desktop

  4x4 E-FOUR

  Díky plynulé výkonnosti a suverénní trakci systému 4x4 E-FOUR s pohonem všech kol vás nový Lexus RX vždy bezpečně doveze kamkoli budete potřebovat.

  
 

 
  RX key features 3 asset holder Picture desktop

  LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Intuitivní bezpečnostní systém LEXUS SAFETY SYSTEM+ zajišťuje díky své sadě jízdních asistentů dokonalou bezpečnost celé vaší rodiny i ostatních účastníků provozu. Spolehnout se můžete na adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent semiautonomní jízdy i spoustu dalších intuitivních bezpečnostních technologií.