2018 lexus ownership AboutMyLexus landscape

MAJITELÉ

MŮJ LEXUS

Získejte přístup ke všem klíčovým informacím o vašem vozidle na jediném místě, od uživatelských příruček až po aktualizacím softwaru.

        my lexus benefits

MŮJ LEXUS

VÝHODY PORTÁLU MŮJ LEXUS

Díky portálu Můj Lexus máte přístup ke všem důležitým informacím o vozidle na několik kliknutí. Prohlédněte si kompletní servisní historii vašeho vozidla, naplánujte si trasu a zpřístupněte uživatelské příručky či připomínky servisních prohlídek na jediném místě.

Připomínky servisních prohlídek: Portál Můj Lexus vás upozorní na blížící se termín servisní prohlídky, abyste svému vozidlu vždy zajistili nejlepší možnou údržbu.

Uživatelské příručky: Využijte okamžitý přístup ke všem podrobným informacím nutným k tomu, abyste své vozidlo mohli využívat skutečně na maximum.

Plánovač tras: Jednoduše si naplánujte svoji příští cestu a odešlete tyto informace (bez ohledu na to, kde právě jste) do navigačního systému Lexus.

Nakonfigurujte a uložte: Dobře víme, že dokonalost nejde uspěchat, a tak si svůj vůz můžete nakonfigurovat přesně podle vašich požadavků a uložit jej pod svým účtem, kde si jej můžete později zobrazit či upravit.