2018 recalls hero

MAJITELÉ

SVOLÁVACÍ AKCE

Získejte nejnovější informace o bezpečnostních svolávacích akcích, které podporují nejvyšší standardy péče o řidiče vozů Lexus.

    2018 lexus ownership recalls customer satisfaction

ZASAZENÍ AUTOMOBILKY LEXUS O SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Lexus se pyšní zasazením o prvotřídní řemeslné zpracování a špičkové zákaznické služby. Náš příslib „zacházet s každým zákazníkem jako s hostem ve vlastní domácnosti“ není slibem, který pouze dáváme, ale slibem, který vždy hodláme splnit.

V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností ohledně vozidla se neváhejte obrátit na prodejce Lexus, který se maximálně vynasnaží poskytnout vám ty nejlepší zákaznické služby. Pokud by záležitost z nějakého důvodu nebyla vyřešena k vaší plné spokojenosti, připravili jsme speciální Oddělení zákaznické spokojenosti, které rychle a účinně reaguje na všechny vaše potřeby. Kromě pomoci při řešení nedorozumění vám tito pracovníci poskytnou informace o produktech, zodpoví jakékoli otázky a zajistí asistenční služby.

Děkujeme předem za příležitost dokázat vám, že prvotřídní pověst našich zákaznických služeb je opravdu zasloužená.

SVOLÁVACÍ AKCE KVŮLI AIRBAGŮM TAKATA

 • INFORMACE

  Lexus v rámci svého zasazení o kvalitu a bezpečnost rozšiřuje svolávací akce zahrnující některé vyvíječe plynu Takata pro osobní vozidla.

  Bezpečnost zákazníků je pro Lexus prioritou číslo jedna, a proto prostřednictvím nejrůznějších informačních zdrojů průběžně sledujeme stav a vlastnosti našich vozidel. Pokud se dozvíme, že některá z komponent nebo vlastností vozidel Lexus nesplňuje naše přísné standardy, přistupujeme k odpovídající akci, stejně jako to činíme v tomto případě.

 • PŘEDMĚTNÁ VOZIDLA NA EVROPSKÉM TRHU

  Svolávací akce ve věci vyvíječe plynu airbagu se v Evropě týká modelů Lexus IS a ES s datem výroby od prosince 2000 do prosince 2011, resp. Lexus IS 350/250, IS F a LFA s datem výroby od ledna 2009 do prosince 2013.

 • POSKYTOVÁNÍ PODPORY NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

  Zákazníci budou kontaktováni příslušným dealerstvím v dané oblasti. Výměna vyvíječe plynu airbagu se provádí bezplatně. Máte-li jakékoli dotazy, obracejte se prosím na národního distributora nebo kontaktujte místního prodejce vozů Lexus.

 • DŮVODY SVOLÁVACÍCH AKCÍ

  U několika vozidel může u některých vyvíječů plynu airbagu Takata dojít k výskytu bezpečnostní závady z důvodu degradace vyvíječe plynu při dlouhodobém vystavení prostředí s vysokou vlhkostí vzduchu, vysokými teplotami a výrazným kolísáním teplot. Za takových situací by mohlo při aktivaci airbagu dojít k protržení vyvíječe plynu.

 • KONTROLNÍ KROKY SVOLÁVACÍ AKCE

  Pokud jste byli kontaktováni v záležitosti svolávací akce Lexus, příp. máte důvod se domnívat, že se vašeho vozidla svolávací akce týká, můžete snadno zjistit další informace pomocí tří kontrolních kroků svolávací akce (viz níže). Připravili jsme jednoduchý postup, jehož prostřednictvím můžete snadno zjistit, zda se svolávací kampaň kvůli airbagům Takata vztahuje i na vaše vozidlo.