Car Service M8

MAJITELÉ

SERVIS LEXUS

Nabízíme na míru připravené služby, přinášející stoprocentní péči o váš vůz Lexus i vás samotné.

VÝHODY SERVISU LEXUS

Mimořádnou úroveň služeb vždy zajistí tým vyškolených techniků a servisních specialistů Lexus, aby váš vůz vždy fungoval jak má.

    car service key features A
 • VYŠKOLENÍ TECHNICI LEXUS

  Technici Lexus disponují vysokou kvalifikací díky mnoha letům praktických zkušeností a hodinám technických školení. Velkou výhodou je i jejich mimořádná oddanost značce Lexus a detailní znalosti každého modelu v rámci naší řady. Pravidelně absolvují technická školení a instruktáže, abyste se mohli spolehnout, že znalosti našich techniků jsou vždy aktuální a bezkonkurenční.

 • ORIGINÁLNÍ DÍLY LEXUS

  Díly Lexus navrhujeme a vyrábíme se stejnou péčí o každý detail jako u našich vozidel. Kromě toho tyto díly denně zkoušejí a testují kvalifikovaní technici Lexus.

 • AKTUALIZACE SOFTWARU A DIAGNOSTICKÉ NÁSTROJE

  Správné nástroje pro diagnostiku vozidel jsou klíčovou podmínkou k tomu, abyste se mohli co nejdříve opět vydat na cesty. Diagnostický test zaručuje rychlé a přesné vyhodnocení vašeho vozidla, kdy určí příčiny případných problémů. Díky aktualizacím originálního softwaru pomocí diagnostických nástrojů Lexus se můžete spolehnout na nejvyšší efektivitu služeb a optimální stav vašeho vozidla.

 • CELOŽIVOTNÍ PÉČE O VÁŠ VŮZ LEXUS

  Součástí servisních služeb jsou kontroly, nastavení a výměna maziv a filtrů odpovídajících věku a nájezdu vašeho vozidla, ať již se jedná o zbrusu nový nebo ojetý vůz Lexus s nájezdem i přes 100 tisíc km.

 • VIZUÁLNÍ KONTROLA LEXUS

  Technici Lexus provádějí vizuální bezpečnostní kontrolu zaměřenou na všechny důležité komponenty vašeho vozu Lexus. Její součástí jsou pneumatiky, řízení, brzdy, světla, karoserie, výfuková soustava a hladiny náplní. Po dokončení kontroly obdržíte potvrzení o provedení vizuální kontroly s případným upozorněním na úkony, které je zapotřebí co nejdříve provést, resp. úkony, které vás mohou čekat v blízké budoucnosti. Na bezplatnou vizuální bezpečnostní kontrolu se můžete kdykoli objednat u místního prodejce vozů Lexus.