VÝHODY PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY

Naši certifikovaní specialisté Lexus se zasazují udržovat váš vůz v nejlepším možném stavu a za nejvýhodnějších cenových podmínek. Veškeré opravy Lexus provádějí naši vysoce kvalifikovaní technici za použití specializovaných nástrojů a vybavení pro diagnostiku vozidel a originálních dílů Lexus.

Díky široké nabídce různých záručních programů vám poskytneme nejlepší prodlouženou záruku přesně podle vašich potřeb. Záruční krytí v obvyklé kvalitě Lexus znásobuje vaši jistotu při používání staršího vozu, včetně záruky na výfukovou soustavu nebo autobaterii, abyste mohli svůj Lexus bez obav používat po nejdelší možnou dobu.

    warranty key features benefits
 • ZÁRUČNÍ KRYTÍ NA STARŠÍ VOZIDLA

  Nabízíme komplexní záruku na modely Lexus do stáří 3 let nebo 100 tisíc km s možností prodloužené záruky na dalších 24 měsíců po skončení standardní záruky.

 • ŘÍZENÍ BEZ OBAV

  Součástí všech našich záručních programů jsou asistenční služby Lexus s pokrytím celé Evropy v případě poruchy vozidla, pro váš pocit bezpečí na cestách.

 • OPRAVY LEXUS

  Spolehněte se, že veškerou údržbu provádějí vysoce kvalifikovaní technici Lexus, kteří znají vaše vozidlo skrz naskrz a používají výhradně originální díly Lexus.