OBJEVTE NABÍDKU PŘEDVÁDĚCÍCH I NOVÝCH VOZŮ LEXUS PRAHA ZA AKČNÍ CENY

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS NX 300h 4x4 E-FOUR HYBRID

Poznejte suverénní městský crossover, který spojuje neotřelý design s moderními technologiemi pro maximální požitek z jízdy. Jeho hybridní pohon se díky funkci autonomního dobíjení nabíjí během jízdy a vy se tak nemusíte omezovat napájením ze sítě. A díky technologii 4×4 E-FOUR ani náročností terénu. Nejmodernější asistenční systém Lexus Safety System+ vám navíc v krizových situacích pomáhá udržet vozidlo ve správném pruhu a v hustém provozu nabízí podporu adaptivního tempomatu.

 • AKČNÍ NABÍDKA - OPERATIVNÍ LEASING

  NX 300h 4x4 E-FOUR

  
 

 
  Operative Leasing Offers Model Image
   MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR ELEGANCE12 999 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR COMFORT MULTIMEDIA14 999 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR PRESTIEGE SAFETY15 999 KČ0 KČ

  *Kompletní nabídku operativního leasingu včetně akční nabídky na sadu zimních kompletů zdarma (Luxury) naleznete v ceníku. Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.4.2018.

 • Chcete nový Lexus NX spíše vlastnit než využít nabídku operativního leasingu? Pak pro vás máme paket SAFETY v hodnotě 90 000 Kč zcela zdarma! Získáte tak nejmodernější bezpečnostní prvky výbavy Lexus Safety System+, jako je adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent pro jízdu v jízdním pruhu a mnohem více bez nutnosti příplatku. Využijte tuto akční nabídku a mějte vše plně pod kontrolou – podívejte se na ceník a objevte, co vše získáte zdarma s paketem SAFETY ve vašem novém NX.