KDYŽ SE LUXUS SNOUBÍ S DYNAMIKOU

Už jste se někdy vezli ve voze s tak odvážným a elegantním vzhledem, že s každým dalším kilometrem ve městě i daleko za jeho hranicemi se vaše vášeň k řízení jen prohlubovala? Přesně takový vzrušující a úchvatný zážitek z jízdy vám poskytnou nové crossovery Lexus NX a UX! Ten už pak umocní snad jen jejich nová úroveň konektivity, díky níž jednoduše připojíte i váš chytrý telefon za pomoci Apple CarPlay nebo Android Auto. Svému vozu tak budete blíž než kdy dříve. A naprostou špičku z nich, spolu s nejradikálnější konstrukcí, kterou jsme kdy vyrobili, v kombinaci se strhujícím a vyzývavým designem, dělá samonabíjecí hybridní pohon, s nímž životnímu prostředí jedině prospějete.

  Mimořádně komfortní vozy NX a UX přináší zcela nové chápání bezpečnosti. Díky inteligentnímu Lexus Safety System+, který jsme nabili těmi nejpokročilejšími technologiemi, se vždy budete cítit jako v bavlnce. A s pohonem všech kol E-FOUR vás nezaskočí žádné překážky ani nepřízeň počasí. Budete zkrátka suverénní v jakémkoli terénu.

  Proto ať už si vyberete větší SUV NX vhodné pro rodinu, nebo malé UX, které využijete především na rychlý a snadný pohyb po městě a běhání po schůzkách, můžeme vám zaručit, že skvělá volba to bude v každém případě! A taky, že ho budete mít ihned.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV MODELU UX

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV MODELU NX

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu NX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.