1. Contact-Retailers
  2. Lexus Pruhonice
  3. Fleet

U společnosti Lexus není luxus volitelným doplňkem. Zatímco jiní výrobci účtují prémii za další funkce, standardně vybavený Lexus může být dostupnější, než si myslíte. Bez potřeby drahých filtrů částic a systémů snižování NOx jsou úspory nákladů významné, zatímco regenerativní brzdění snižuje opotřebení brzd i pneumatik.

Můžete se spolehnout, že se společnost Lexus Průhonice stane flexibilním obchodním partnerem a poskytne podporu, kterou potřebujete k provozování efektivní flotily s nízkými provozními náklady. Náš výběr špičkových modelů a doplňků zajistí, že splníte a překonáte očekávání řidičů.

Zjistěte, proč je Lexus ideální volbou pro správce vozového parku; vysoké zůstatkové ceny, pokračující investice do pokročilé hybridní technologie, výjimečná reputace v oblasti bezpečnosti a zkušený tým odborníků na prodej společnostem plně oddaný vynikající úrovni služeb, které se hodí ke značce Lexus.

Není mnoho lidí, kteří vědí více o řadě Lexus, než náš tým specialistů na vozový park. Mají také zkušenosti a odborné znalosti, které vám pomohou udržet náklady na vozový park na minimu.