2019 lexus brand hero

DESIGN

VIZE BUDOUCNOSTI

Design Lexus je postaven na smělém a odvážném koncepčním myšlení. Seznamte se s některými projekty, které nás posouvají do budoucnosti; každý z nich vás přitom překvapí svojí vlastní nepředvídatelnou energií. Zdánlivě nemožné přetváříme v realitu.

 • 2019 lexus brand yacht

  VIZE BUDOUCNOSTI

  SPORTOVNÍ JACHTA

  Akio Toyoda se coby vášnivý jezdecký mistr nespokojí s řízením automobilů. Tento neúnavný badatel má na zřeteli všechna vozidla. A jachty nejsou výjimkou. Již delší dobu jej inspiruje výkon a mimořádně hladké ovládání těch nejlepších modelů.

  Věděl, že odborně navržená sportovní jachta by byla atraktivním a mimořádně luxusním doplňkem k produktům životního stylu Lexus. Tuto myšlenku jsme dotáhli až do fáze realizace v podobě sportovní jachty Lexus. Všichni na palubu.

 • 2019 lexus brand slide hoverboard

  VIZE BUDOUCNOSTI

  SLIDE

  Seznamte se s levitujícím prknem SLIDE: novou formou pohybu. Představujeme radikální proměnu skateboardu od mistrů designu. Při návrhu prkna SLIDE jsme zcela změnili základní technologie a odhalili skutečné technické inovace.

  Naším cílem bylo uplatnit efektní technologii magnetické levitace (maglev) u elegantního aerodynamického prkna. Znamenalo to najít tu správnou kombinaci supravodičů, magnetů a kapalného dusíku. Náš tým s každým dalším krokem rozšiřoval možnosti a potenciál uvedené technologie.