OBJEVTE LEXUS

TECHNOLOGIE

Technologie vnímáme jako katalyzátor kreativity. Nikdy se nespokojujeme s pouhým využitím posledních inovací; snažíme se posouvat je kupředu a hledat nezvyklé a zajímavé směry.

OBJEVUJEME NEČEKANÉ ZPŮSOBY VYUŽITÍ

Náš přístup k technologiím je dynamický, protože nikdy nepřešlapujeme na místě. Neusilujeme o využívání technologií v jejich stávající podobě, spíše je vnímáme coby inspirující výchozí bod na cestě k dalšímu vývoji. Vždy míříme kupředu a přemýšlíme kreativně a komplexně ve snaze přepracovat a zásadně vylepšit i ty nejnovější technologie.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TECHNOLOGIE

  INOVACE S NÁPADITOSTÍ

  Při uplatňování vyspělých technologií jdeme za hranice možností. Nedílně je spojujeme s novými smělými nápady a vývojem vozidel.

 • 
 

 
  2018 lexus safety accessories hero

  TECHNOLOGIE

  BEZPEČNOST LEXUS

  Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Bezpečnostní paket Lexus Safety System+ nastoluje novou éru předcházení dopravním nehodám, aby zabránil jakékoli újmě - vás samotných, vaší posádky, osob v dalších vozidlech a chodců. Technologie Lexus Safety System+ rozšiřují a posilují vaše řidičské schopnosti, znásobují vaše smysly a dodávají vám potřebnou jistotu na každé cestě.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TECHNOLOGIE

  PRŮKOPNICKÉ TECHNOLOGIE

  Požitek z jízdy je vždy dynamický a stále se vyvíjí novými cestami. Zapojujeme nové technologie, abychom požitek z jízdy posouvali stále kupředu. Budoucnost je v našich rukou.

 • 
 

 
  technology hub hybrid engineering

  TECHNOLOGIE

  HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE

  Neuvěřitelná hospodárnost. Nižší emise. Agilní výkon. Nekompromisně luxusní požitek z jízdy. Naše špičkové hybridní technologie stojí v popředí inovací.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TECHNOLOGIE

  PRÉMIOVÁ VÝBAVA

  Nejmodernější technologie samy o sobě nestačí. Je nutné je dotáhnout na tu nejvyšší úroveň. Všechny vozy Lexus, bez ohledu na modelovou řadu, se pyšní špičkovými inovacemi ve spojení s vrcholným luxusem.