OBJEVTE LEXUS

KONCEPČNÍ VOZY

Naše výrazné a smělé koncepční modely jsou tím, co žene značku Lexus kupředu. Pohání nás na cestě k budoucnosti, s nepředvídatelnou energií, která z nich vyzařuje. A díky nim se i zdánlivě nemožné stává realitou.

ZA HRANICEMI OBZORU

I do budoucna jsme plně oddáni automobilům, které jsou velkým zdrojem naší inspirace. Budoucnost značky Lexus zkoumáme prostřednictvím našich smělých koncepčních vozů. Koncepty LF-FC, LF-SA a UX jsou navýsost smělé a výrazné. Při odhalení na světových autosalonech vždy budí zájem a zrychlí tep všech automobilových nadšenců.

 • 
 

 
  lexus LF 30 hero

  CONCEPT CARS

  LF-30 ELECTRIFIED

  Lexus představuje svoji vizi elektrifikace budoucnosti– světová premiéra konceptu LF-30 Electrified

 • 
 

 
  lexus 2018 lf 1 limitless hub banner 2

  CONCEPT CARS

  LF-1 LIMITLESS

  Lexus vyvrcholí novou vlajkovou lodí s crossoverem Lexus LF-1 bez omezení

 • 
 

 
  2017 lexus ux hero

  KONCEPČNÍ VOZY

  UX

  Koncepční model UX Concept vznikl v evropském vývojovém centru designu automobilky Lexus. Od počátku byl navrhován tak, aby naplnil potřeby a touhy progresivně smýšlejících řidičů ve městech, toužících po nepřetržité konektivitě, kterou již považují za samozřejmost.

 • 
 

 
  2017 lexus concept cars lf fc

  KONCEPČNÍ VOZY

  LF-FC

  Koncepční vůz LF-FC, navržený s cílem probouzet úžas, je vyjádřením stále se měnícího pojetí luxusu a našeho zasazení posouvat budoucí vize do současnosti, abyste si je mohli naplno vychutnat již dnes.

 • 
 

 
  2017 lexus lf sa hero

  KONCEPČNÍ VOZY

  LF-SA

  Smělý. Neočekávaný. Smyslný. Stvořený pro město. Každý aspekt konceptu LF-SA vstupuje do nových teritorií, od kompaktního a agilního exteriéru až po překvapivě prostorný interiér.