OBJEVTE LEXUS

KONCEPČNÍ VOZY

Naše výrazné a smělé koncepční modely jsou tím, co žene značku Lexus kupředu. Pohání nás na cestě k budoucnosti, s nepředvídatelnou energií, která z nich vyzařuje. A díky nim se i zdánlivě nemožné stává realitou.

ZA HRANICEMI OBZORU

I do budoucna jsme plně oddáni automobilům, které jsou velkým zdrojem naší inspirace. Budoucnost značky Lexus zkoumáme prostřednictvím našich smělých koncepčních vozů. Koncepty LF-FC, LF-SA a UX jsou navýsost smělé a výrazné. Při odhalení na světových autosalonech vždy budí zájem a zrychlí tep všech automobilových nadšenců.

 •     Hero News image

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PLÁNUJE S ROYAL COLLEGE OF ART LUXUSNÍ DOPRAVU BUDOUCNOSTI

  Lexus zahájil nový návrhářský projekt s cílem prozkoumat, jakým směrem by se do poloviny 21. století mohla ubírat luxusní doprava.

 •     All New 2021 Concept Car Hero

  SVĚTOVÁ PREMIÉRA LF-Z ELECTRIFIED

  SVĚTOVÁ PREMIÉRA LF-Z ELECTRIFIED. PŘICHÁZÍ NOVÁ ÉRA ZNAČKY LEXUS

  Celosvětová online premiéra koncepčního vozu LF-Z Electrified předznamenává začátek další vývojové éry značky Lexus. Vůz prezentuje jízdní schopnosti, design a technologie, které Lexus hodlá uvést do roku 2025.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  KONCEPČNÍ VOZY

  LF-FC

  Koncepční vůz LF-FC, navržený s cílem probouzet úžas, je vyjádřením stále se měnícího pojetí luxusu a našeho zasazení posouvat budoucí vize do současnosti, abyste si je mohli naplno vychutnat již dnes.

 •     2017 lexus lf sa hero

  KONCEPČNÍ VOZY

  LF-SA

  Smělý. Neočekávaný. Smyslný. Stvořený pro město. Každý aspekt konceptu LF-SA vstupuje do nových teritorií, od kompaktního a agilního exteriéru až po překvapivě prostorný interiér.