OBJEVTE LEXUS

DESIGN

Smělý. Odlišný. Zaměřený. Náš design je okamžitě rozpoznatelný a nikdy nezapomíná vyvolávat emoce a inspirovat k novým nápadům, překračujícím dosavadní hranice.

OD SMĚLÝCH NÁPADŮ K NEPŘEHLÉDNUTELNÉMU DESIGNU

Vše, co vytváříme, kdysi začalo nějakým smělým nápadem. Při hledání inspirace se neřídíme místem ani časem - čímž rozvíjíme své neotřelé myšlení a svěží kreativitu. Právě díky tomuto postupu je stylistické ztvárnění našich vozů tak jedinečné.

 • 
 

 
  design hub provocative perspectives

  DESIGN

  VYZÝVAVÁ HLEDISKA

  Cílem našeho designu je provokovat, s odvahou, kuráží a sebejistotou. Záměrně ignorujeme davový způsob myšlení, a naopak vždy zkoumáme nové koncepce, nové výsledky a nové způsoby sebevyjádření.

 • 
 

 
  design hub brave concepts

  DESIGN

  VIZE BUDOUCNOSTI

  Naše designová filozofie nás posouvá daleko do budoucnosti. Je zdrojem inspirace průkopnických koncepčních vozů. Dokonce i jacht, levitujících prken a vesmírného plavidla.

 • 
 

 
  design hub signature styling

  DESIGN

  CHARAKTERISTICKÝ STYL

  Celou modelovou řadu Lexus sjednocují zásady designové filozofie L-Finesse. Progresivně zaměřený design a technologie se stylovým provedením.

 • 
 

 
  Lexus Design awards hub text left

  SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

  AKCE LEXUS DESIGN

  Kreativita má moc měnit svět. Soutěž Lexus Design Awards rozvíjí nové nápady tím, že podporuje mladé designéry a tvůrce, jejichž díla mají potenciál utvářet novým a zajímavým způsobem naši budoucnost.

 • 
 

 
  2018 lexus design hero

  DESIGN

  PRŮKOPNICKÝ DUCH

  Vytvoření nové umělecké formy z prastaré tradice.