Lexus Design awards hub text left

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARDS

AKCE LEXUS NA POLI DESIGNU

Kreativita má potenciál měnit svět. Soutěž Lexus Design Awards vítá nové nápady tím, že podporuje mladé návrháře a tvůrce, jejichž díla mají potenciál utvářet novým a zajímavým způsobem naši budoucnost.


 

 
  2019 lexus lda banner

Soutěž LEXUS DESIGN AWARD

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2019 – JIŽ PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY

Návrháři s ambicemi tvoří lepší budoucnost.


 

 
  2018 lexus lda hub hero

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

Finalisté soutěže Lexus Design Award 2018

Společnost Lexus International vyhlásila dvanáct finalistů prestižní soutěže Lexus Design Award 2018. Renomované mezinárodní klání v oblasti designu, pořádané již šestým rokem, zve mladé návrháře k předkládání nápadů vycházejících z motta letošního ročníku, kterým je „CO-“, latinská předpona s významem ‘s’ či ‘spolu v harmonii’.


 

 
  Ancient craft meets new design hero

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

TRADIČNÍ RUKODĚLNÁ VÝROBA JDE VSTŘÍC NOVÉMU DESIGNU

V jedinečné kolekci CRAFTED FOR LEXUS se potkává tradiční řemeslné umění a moderní design ve formě jedinečných produktů. Do postupně se rozrůstající kolekce právě přibyly dvě zbrusu nové položky.


 

 
  lda david adjaye

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

SIR DAVID ADJAYE SE PŘIPOJUJE K RENOMOVANÝM POROTCŮM SOUTĚŽE LEXUS DESIGN AWARD 2018

Lexus s hrdostí oznamuje, že k porotcům soutěže Lexus Design Award 2018 se připojil i vizionářský architekt Sir David Adjaye. Sbor rozhodčích světové úrovně se tak rozšířil o jednoho z nejvlivnějších architektů své generace.


 

 
  Lexus Design awards entries open

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARDS

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARDS 2018 – JIŽ PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY

Lexus nepolevuje ve svém zasazení tvořit lepší svět prostřednictvím designu, a zve proto k zasílání přihlášek do soutěže Lexus Design Awards 2018.


 

 
  2017 lexus lda finalists hub asset

FINALISTÉ SOUTĚŽE LEXUS DESIGN AWARDS

Z několika tisíc přihlášených projektů bude zvoleno pouze dvanáct finalistů. Osm z nich bude mít možnost prezentovat svá díla na milánském týdnu designu a zbývající čtyři získají jedinečnou příležitost pracovat pod odborným vedením světově uznávaných návrhářů v roli mentorů. Tito mentoři pomohou finalistům jejich nápady zrealizovat přetvořením původních konceptů v prototypy.


 

 
  2017 lda judges thumb

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARDS 2017

POROTCI

Panel porotců soutěže Lexus Design Award tvoří elitní skupina světově proslulých kreativních návrhářů a odborníků z různých odvětví designu. Jejich úkolem je prostudovat tisíce přihlášených projektů, zvolit dvanáct finalistů, vybrat čtyři vítěze prototypů a nakonec vítěze ceny Grand Prix.


 

 
  2017 lda mentor thumb

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARDS

MENTOŘI

Lexus jmenovitě vybral panel špičkových světových odborníků na design pro mentorování a spolupráci se čtyřmi finalisty soutěže LDA; mentoři Lexus v příštích měsících nabídnou finalistům neocenitelné poznatky, obchodně využitelné rady a vedení během realizace návrhů do podoby fyzických prototypů.