2021 design awards hub hero desktop

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

AKCE LEXUS NA POLI DESIGNU

Kreativita má potenciál měnit svět. Soutěž Lexus Design Awards vítá nové nápady tím, že podporuje mladé návrháře a tvůrce, jejichž díla mají potenciál utvářet novým a zajímavým způsobem naši budoucnost.

    LDA Finalists For Lexus Design Award 2020 Hero Left Desktop

LEXUS DESIGN AWARD

VYHLÁŠENÍ FINALISTŮ SOUTĚŽE LEXUS DESIGN AWARD 2020 - ŠEST POKROKOVÝCH ŘEŠENÍ PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Setkání světových špiček designu různé specializace s cílem podpořit novou generaci návrhářů.

    2020 lexus lda judges mentors hero 1920x1080 1

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

LEXUS DESIGN AWARD 2020 – POROTCI A MENTOŘI

Světově uznávaní vůdci designu z různého prostředí se sešli, aby vychovali příští generaci návrhářů.

    2019 lexus design awards entries

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2020 – PŘIHLÁŠKY JSOU OTEVŘENY

Soutěž Lexus Design Award, nyní pořádaná již osmým rokem, je celosvětovým kláním s cílem odhalit mladé talenty na poli designu.

    2018 lexus lda hub hero

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

Finalisté soutěže Lexus Design Award 2018

Společnost Lexus International vyhlásila dvanáct finalistů prestižní soutěže Lexus Design Award 2018. Renomované mezinárodní klání v oblasti designu, pořádané již šestým rokem, zve mladé návrháře k předkládání nápadů vycházejících z motta letošního ročníku, kterým je „CO-“, latinská předpona s významem ‘s’ či ‘spolu v harmonii’.

    lda david adjaye

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

SIR DAVID ADJAYE SE PŘIPOJUJE K RENOMOVANÝM POROTCŮM SOUTĚŽE LEXUS DESIGN AWARD 2018

Lexus s hrdostí oznamuje, že k porotcům soutěže Lexus Design Award 2018 se připojil i vizionářský architekt Sir David Adjaye. Sbor rozhodčích světové úrovně se tak rozšířil o jednoho z nejvlivnějších architektů své generace.

    Lexus Design awards entries open

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2018 – JIŽ PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY

Lexus nepolevuje ve svém zasazení tvořit lepší svět prostřednictvím designu, a zve proto k zasílání přihlášek do soutěže Lexus Design Award 2018.

    2017 lexus lda finalists hub asset

FINALISTÉ SOUTĚŽE LEXUS DESIGN AWARD

Z několika tisíc přihlášených projektů bude zvoleno pouze dvanáct finalistů. Osm z nich bude mít možnost prezentovat svá díla na milánském týdnu designu a zbývající čtyři získají jedinečnou příležitost pracovat pod odborným vedením světově uznávaných návrhářů v roli mentorů. Tito mentoři pomohou finalistům jejich nápady zrealizovat přetvořením původních konceptů v prototypy.

    2017 lda judges thumb

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2017

POROTCI

Panel porotců soutěže Lexus Design Award tvoří elitní skupina světově proslulých kreativních návrhářů a odborníků z různých odvětví designu. Jejich úkolem je prostudovat tisíce přihlášených projektů, zvolit dvanáct finalistů, vybrat čtyři vítěze prototypů a nakonec vítěze ceny Grand Prix.

    2017 lda mentor thumb

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

MENTOŘI

Lexus jmenovitě vybral panel špičkových světových odborníků na design pro mentorování a spolupráci se čtyřmi finalisty soutěže LDA; mentoři Lexus v příštích měsících nabídnou finalistům neocenitelné poznatky, obchodně využitelné rady a vedení během realizace návrhů do podoby fyzických prototypů.