2019 lexus design awards entries

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD

SOUTĚŽ LEXUS DESIGN AWARD 2020 – PŘIHLÁŠKY JSOU OTEVŘENY

DESIGN PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST
Soutěž Lexus Design Award, nyní pořádaná již osmým rokem, je celosvětovým kláním s cílem odhalit mladé talenty na poli designu. Jedinečný program byl navržen tak, aby inspiroval designové inovace pro lepší budoucnost. Zájemci již mohou zasílat přihlášky do aktuálního ročníku.
PŘEDVÍDAT. INOVOVAT. ZAUJMOUT.
Účastníci musejí předvést kreativní nápady vyjadřující klíčové zásady značky Lexus: předvídat, inovovat a zaujmout. Současně zde musí být i důraz na předvídání potřeb jednotlivců i celé společnosti. Přihlášky do osmého ročníku soutěže Lexus Design Award 2020 se přijímají od 1. srpna do 14. října 2019.
VYHRAJTE PODPORU MENTORA V NEW YORKU
Počátkem roku 2020 vyhlásí Lexus šestici finalistů, kteří se zúčastní mimořádného a exkluzivního mentorského programu v New York City pod vedením význačných osobností různých odvětví designu. Každý z finalistů bude mít k dispozici částku až 3 mil. jenů (přes 25 tis. USD) na vytvoření prototypu designového konceptu, který bude posléze vystaven na přehlídce designu Lexus v rámci milánského týdne designu 2020.
INSPIRUJÍCÍ INOVACE
Program pořádaný od roku 2013 na podporu a rozvoj nadějných tvůrců i nadále inspiruje designové inovace na cestě k lepší budoucnosti. Počet přihlášek z celého světa každoročně stabilně roste. Tvůrci z 65 zemí vloni zaslali organizátorům 1548 designových návrhů, z nichž mnoho stavělo na efektivním využití technologií.