OBJEVTE LEXUS

ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Přesnost. Oddanost. Dovednosti. To vše je neodmyslitelnou součástí jedinečného řemeslného zpracování každého vozu Lexus.

PŘESNOST MISTRŮ TAKUMI, ZDOKONALOVANÁ PO DESETILETÍ

Takumi je prastará japonská koncepce a tradice vyjadřující podstatu špičkového řemeslného zpracování. A to je základem celého našeho výrobního procesu. Naši mistři výroby Takumi disponují velmi vytříbenými smysly a v průběhu let absolvovali ta nejnáročnější školení. Svým zasazením o nejlepší možný výsledek se oddaně a bez ohledu na čas věnují vytváření mimořádných vozů a zprostředkování úžasných zážitků, plynoucích ze spojení tradičních metod a moderních technologií.

 • 
 

 
  takumi hub masters

  ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

  MISTŘI VÝROBY TAKUMI

  Každý mistr výroby Takumi se může pochlubit nejméně čtvrt stoletím praktických zkušeností. Společně přinášejí bezkonkurenční dovednosti, znalosti a intuici do všech fází procesu automobilové výroby.

 • 
 

 
  Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

  MODELY KOČEK ORIGAMI

  Mistři výroby Takumi prokazují svoji zručnost a dovednost složením modelu kočky Origami během 90 sekund, a to vždy nedominantní rukou. Symbolická zkouška a současně opravdový důkaz mimořádného umění.

 • 
 

 
  takumi hub flagship craft

  ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

  DOKONALOST PROVEDENÍ VLAJKOVÉ LODĚ

  Každý aspekt ikonického modelu LS odráží naše zasazení o dokonalé řemeslné zpracování. Luxusní zpracování povrchů, obkladů a materiálů zvyšuje požitek z jízdy a dokonale doplňuje atraktivní jízdní schopnosti.

 • 
 

 
  takumi hub superior finish

  ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

  ŠPIČKOVÁ KVALITA

  Mistrovství spočívá v detailu. Napříč celou naší modelovou řadou můžete obdivovat výsledky ručního prošívání, jedinečného provedení laku a přísných ručních kontrol kvality, zaručujících dokonalost.

 • 
 

 
  2019 lexus takumi living hub banner

  ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

  TAKUMI

  Díky mistrům výroby Lexus Takumi je řemeslné zpracování našich produktů jednoduše bezkonkurenční. Tato filozofie je postavena na odmítání zkratek.