1. New cars
  2. RX & NX SUV
LEXUS RX & NX
JIŽ ZA 1 411 000 KČ VČ. DPH
NEBO 13 990 KČ/MĚSÍC BEZ DPH

Vstupte do světa komfortu a spolehlivosti s naší jedinečnou nabídkou na SUV modely Lexus RX a NX.

Vozy Lexus přináší jedinečné řemeslné zpracování, nejvyšší spolehlivost a inovativní technologie. Získejte své vysněné SUV již za 1 411 000 Kč vč. DPH, nebo si ho pořiďte na operativní leasing KINTO One za 13 990 Kč měsíčně bez DPH. Oba vozy nabídnou pohon všech kol E-FOUR, skvělé jízdní schopnosti a maximální bezpečí. Navíc jsou okamžitě dostupné skladem!

Nyní je ten pravý čas proniknout do světa Lexus. Nenechte si uniknout tuto atraktivní nabídku a prožijte jízdu jako nikdy předtím s SUV modely RX a NX.

table
table

BENEFITY MODELŮ RX & NX

VÝHODY FULL-HYBRIDU
Full-hybridní pohon je technologie, která nám umožňuje využívat výhody elektrického pohonu, aniž bychom museli řešit nepohodlí externího dobíjení. Hlavní výhodou full-hybridů je to, že se dobíjí samy během jízdy, což znamená, že nepotřebujete žádné kabely nebo nabíjecí stanice. Dobíjí se zejména během jízdy rekuperací. To umožňuje krátké úseky jízdy na elektřinu, a to zejména při rozjezdech. Full-hybridní pohon přináší optimální kombinaci výkonu a ekonomie, a to vše bez složitých procedur spojených s dobíjením.
VÝHODY PLUG-IN HYBRIDU
Plug-in hybridní modely Lexus otevírají nové horizonty pro výkon, dojezd a praktičnost. S dojezdem přes 60 km v čistě elektrickém režimu. Navíc vozy Lexus se po vybití baterie se stále mohou spoléhat na full-hybridní pohon, což poskytne i nadále úspornou a pohodlnou jízdu. A co je nejdůležitější, Lexus si zachovává praktičnost bez kompromisů – kapacita kufru a palivové nádrže zůstává stejná jako u full-hybridního modelu. Zkrátka, plug-in hybrid je spojením výkonu, ekologického hlediska a praktičnosti, které dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, aniž bychom museli dělat jakékoliv ústupky.
POHON VŠECH KOL E-FOUR
Technologie E–FOUR u všech zmíněných modelů poskytuje pohon všech kol hlavně při rozjezdech, při průjezdech zatáčkami a v nouzových situacích. Při stabilní rychlosti vůz využívá primárně pohon předních kol a díky tomu je jízda z hlediska spotřeby úspornější.
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST
Maximální bezpečnost je u všech modelů potvrzena nejvyšším hodnocením v podobě 5 hvězd v prestižním bezpečnostním ratingu Euro NCAP. Všechny zmíněné modely přichází s nejmodernějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System +3. Díky neustálému online připojení jsou vždy zajištěny nejaktuálnější verze bezpečnostních systémů a to bez nutnosti návštěvy servisu. Bezpečnostní paket všech modelů obsahuje:

  • Přednárazový bezpečnostní systém – PCS
  • Dynamický adaptivní tempomat – DRCC
  • Systém varování při opuštění jízdního pruhu – LDA
  • Asistent semi-autonomní jízdy – LTA
  • Systém rozpoznávání dopravních značek – RSA
ES Comfort on the road
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

VIDEOPROHLÍDKY MODELŮ RX & NX

* Cena již zahrnuje metalický lak a DPH.
** Cena bez DPH již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky. Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené od roku 2023. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 1550.