SEZNAMTE SE S MODELEM LC

Pokud někdy existoval vůz, který dokáže nesmazatelně zapůsobit na všechny vaše smysly, pak je to nový Lexus LC. Vzali jsme náš cenami ověnčený koncept LF-LC a pečlivě jej přetavili v podmanivý sériový vůz. Lexus LC není jen kupé 2+2, které vás uchvátí svým oslnivým vzhledem; k dokonalosti jej vypiplalo více než 4000 návrhářů, konstruktérů a techniků, díky nimž vám tento vůz nabídne zcela výjimečný požitek z jízdy.

 • 
 

 
  2017 lexus lc key features
  • Dokonale tvarované kupé

   Jedinečné uspořádání světel jde ruku v ruce s charakteristickou vřetenovitou maskou chladiče Lexus. Výsledkem snahy konstruktérů o kompaktní uspořádání je pozoruhodně nízká kapota LC. Směrem dozadu se linie střechy postupně zužuje a klesá mezi široké, atleticky pojaté blatníky, které podtrhují atletický postoj tohoto vozu.

  • Nabídka atraktivních pohonných ústrojí

   LC 500 s benzínovým agregátem 5,0 litru V8 a desetistupňovou automatickou převodovkou s režimem ručního řazení dokáže nabídnout úžasně rychlou odezvu. Provedení 500h naproti tomu jako první na světě používá vícestupňový hybridní pohon, jehož součástí je benzínový motor 3,5 litru V6 v kombinaci s propracovaným elektromotorem.

  • Motor 5,0 l, V8

   LC 500 s ručně montovaným atmosférickým motorem 5,0 litru V8 nabízí úžasnou odezvu a pozoruhodný zvuk vidlicového osmiválce. Desetistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení zprostředkuje bleskově rychlé řazení, zatímco systém řazení s umělou inteligencí AI-SHIFT volí optimální převody podle vámi preferovaného stylu jízdy.

  • Vícestupňový hybridní pohon

   Provedení 500h jako první na světě používá vícestupňový hybridní pohon. Toto ústrojí spojuje benzínový motor 3,5 litru V6, propracovaný elektromotor a vícestupňový hybridní pohon s cílem nabídnout extrémně hospodárné, ale současně i dynamické jízdní schopnosti.

  • Odlehčené technologie

   U střechy a dveřních rámů se využívá neuvěřitelně pevný a současně lehký plast vyztužený uhlíkovými vlákny (CFRP). U panelů dveří, zavazadelníku a kapoty se uplatnil lehký hliník, zatímco pevný rám karoserie tohoto podmanivého kupé je vyroben z ultra vysokopevnostní oceli.

  • Kokpit se zaměřením na potřeby řidiče

   Promyšlená ergonomie uspořádání celého kokpitu dodává potřebnou jistotu, abyste si požitek z dynamické jízdy vychutnali naplno. Ovládací prvky displeje jsou rozmístěny tak, abyste je intuitivně okamžitě našli. Často používané ovládací prvky, např. volič jízdních režimů Drive Mode Select, jsou po ruce přímo na volantu.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS LC

Při vytváření nového luxusního kupé LC jsme nic neponechali náhodě. Technologie a konstrukční řešení pod svůdnou karoserií tohoto vozu jsou jednoznačným odmítnutím jakýchkoli kompromisů. Kupé LC bylo navrženo tak, aby překonalo všechna očekávání, a předznamenává tak novou vzrušující epochu samotné značky Lexus.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS LC

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY