LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

Jedinečná možnost, která se neodmítá! Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku FIRST EDITION platnou pouze na prvních 50 vozů Lexus UX v ČR. Získáte tak exkluzivní zvýhodnění ve výši až 201 000 Kč.

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu, se kterým budete parkovat kdekoliv na modrých i fialových zónách v Praze zdarma.


 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

OD SVÍTÁNÍ DO SVÍTÁNÍ

24 HODIN VE MĚSTĚ ZA VOLANTEM LEXUS UX

Vyzkoušejte si náš interaktivní zážitek a odhalte, proč je UX dokonalým vozem ke zkoumání města od svítání do svítání.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

 • Configure your car

  kliknutím otočte vozidlo

  UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

 • 
 

 
  UX key features
  • Jízdní vlastnosti hatchbacku

   Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, zprostředkující stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

  • Exkluzivní řemeslné zpracování

   Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

  • Nejmodernější generace hybridu

   UX umožňuje vybírat ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, vč. nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje parametry velmi nízké spotřeby s extrémně hladkou dynamikou. K dispozici je také benzínový motor přinášející dostupnost a výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

  • Pokrokové technologie

   Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

  • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

   Lexus UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí rozpoznávání chodců, systému pro hlídání jízdních pruhů s asistentem pro sledování stopy, automatického přepínání dálkových světel, adaptivního tempomatu řízeného radarem a systémem rozpoznávání dopravních značek.

  • Provedení F SPORT

   Odhalte provedení UX F SPORT pro požitek z dynamičtější jízdy. Atraktivní sportovní atmosféru stvrzuje volant obšitý perforovanou kůží a pádla řazení pod volantem; zvenčí pak vozy v provedení UX F SPORT poznáme podle ztvárnění charakteristické masky chladiče a předního nárazníku.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps