Práce, nákupy i podzimní výlety. Nový Lexus UX COMFORT TOP 250h Hybrid 4x4 E-FOUR vás v neskonalém pohodlí zaveze, kam jen budete potřebovat. Se samonabíjecím hybridním pohonem, díky kterému až 55 % času ve městě jedete na elektřinu, vás tento elektrizující crossover provede uspěchaným městem s elegancí sobě vlastní. A díky pohonu všech kol 4x4 E-FOUR vás nový LEXUS UX nezradí ani v terénu dravé podzimní přírody. Lexus Safety System+ se díky všem asistenčním systémům postará o absolutní bezpečnost a nejnovější sound system dodá každé jízdě ten správný rytmus. Poznejte, co znamená svoboda a vášeň z řízení.

S limitovanou nabídkou bonusu 176 000 Kč není o čem přemýšlet. Se svým novým crossoverem LEXUS UX za mimořádnou cenu 999 000 Kč se můžete na silnice vydat ještě tento měsíc!

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.


 

 
  ALTERNATIVE 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

EURO NCAP

KOMPAKTNÍ, PŘESTO MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÝ

Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

Nový Lexus UX, vyznačující se smělým a nezaměnitelným zevnějškem, patří k vůbec nejbezpečnějším vozům ve své kategorii co do ochrany řidiče i zbytku posádky (skóre 96 % v ochraně dospělých cestujících, resp. 85 % v ochraně dětí), dokonce s jedním z nejlepších výsledků napříč všemi kategoriemi vozidel testovaných podle nových a přísnějších pravidel pro rok 2019; UX je současně nejlepší v dané třídě jak v ochraně chodců, tak cyklistů díky systému automatického nouzového brzdění (skóre 82 % v ochraně zranitelných účastníků silničního provozu).

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

  kliknutím otočte vozidlo

  UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

 • 
 

 
  UX Key features V desktop
  • Jízdní vlastnosti crossoveru

   Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, zprostředkující stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

  • Exkluzivní řemeslné zpracování

   Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

  • Nejmodernější generace hybridu

   UX umožňuje vybírat ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, vč. nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje parametry velmi nízké spotřeby s extrémně hladkou dynamikou. K dispozici je také benzínový motor přinášející dostupnost a výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

  • Pokrokové technologie

   Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

  • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

   Lexus UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí rozpoznávání chodců, systému pro hlídání jízdních pruhů s asistentem pro sledování stopy, automatického přepínání dálkových světel, adaptivního tempomatu řízeného radarem a systémem rozpoznávání dopravních značek.

  • Provedení F SPORT

   Odhalte provedení UX F SPORT pro požitek z dynamičtější jízdy. Atraktivní sportovní atmosféru stvrzuje volant obšitý perforovanou kůží a pádla řazení pod volantem; zvenčí pak vozy v provedení UX F SPORT poznáme podle ztvárnění charakteristické masky chladiče a předního nárazníku.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

ŽIVOT JE TAM, KDE JSTE PŘIPOJENI

Buďte stále ve spojení se svým vozidlem prostřednictvím mobilní aplikace Lexus Link a objevte celou řadu online funkcí pro váš pocit bezpečí i úsporu času a peněz.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

PROZKOUMEJTE VLASTNOSTI MODELU LEXUS UX

POCIT BEZPEČÍ