LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

NA PRVNÍCH 50 VOZŮ V ČR SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 201 000 KČ*

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně bezpečném, se budete okamžitě cítit jako doma.


 

 
  2019 lexus ux presales key features
 • Jízdní vlastnosti hatchbacku

  Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, které zajišťují stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

 • Ještě lepší jízdní schopnosti

  UX nabízí výběr ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, včetně nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje neuvěřitelně nízkou spotřebu paliva a mimořádně hladkou dynamiku. Nebo je k dispozici benzínový motor přinášející výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

 • Pokrokové technologie

  Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

 • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

  Model UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně rozpoznávání chodců a cyklistů.

 • Exkluzivní řemeslné zpracování

  Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY