LEXUS UX 200 BUSINESS EDITION JIŽ OD 9 999 KČ MĚSÍČNĚ

Využijte nyní zvýhodněný OPERATIVNÍ LEASING vozu LEXUS UX 200 BUSINESS EDITION a po skončení smlouvy vůz jednoduše zaměňte opět za nový. Při využití mimořádné nabídky BUSINESS EDITION můžete počítat s NULOVOU POČÁTEČNÍ INVESTICÍ při pořízení vozu, která nezatíží vaše cash flow, možností nastavení flexibilních měsíčních splátek již od 9 999 Kč měsíčně a KOMPLEXNÍHO POJIŠTĚNÍ. Dopřejte si nový LEXUS UX 200 BUSINESS EDITION s komplexním řešením financování a vychutnejte si bezstarostné cestování.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA LEXUS 250H BUSINESS EDITION JIŽ ZA 849 000KČ

Nyní si můžete pořídit LEXUS UX 250h HYBRID již za 849 000 Kč vč. DPH. Vůz vám nabídne nejmodernější HYBRIDNÍ POHON 4. GENERACE, kdy si budete moci užít až 55% jízdy na čistou elektřinu. Bezstarostnou jízdu si vychutnáte díky moderní automatické převodovce E-CVT. S tímto městským crossoverem budete mít stále vše pod kontrolou díky jízdním a bezpečnostním asistentům v podobě LEXUS SAFETY SYSTEM+.

Vyberte si tu nejvhodnější variantu výbavy LEXUS UX pro Vás:

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.


 

 
  ALTERNATIVE 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

EURO NCAP

KOMPAKTNÍ, PŘESTO MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÝ

Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

Nový Lexus UX, vyznačující se smělým a nezaměnitelným zevnějškem, patří k vůbec nejbezpečnějším vozům ve své kategorii co do ochrany řidiče i zbytku posádky (skóre 96 % v ochraně dospělých cestujících, resp. 85 % v ochraně dětí), dokonce s jedním z nejlepších výsledků napříč všemi kategoriemi vozidel testovaných podle nových a přísnějších pravidel pro rok 2019; UX je současně nejlepší v dané třídě jak v ochraně chodců, tak cyklistů díky systému automatického nouzového brzdění (skóre 82 % v ochraně zranitelných účastníků silničního provozu).

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

  kliknutím otočte vozidlo

  UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

 • 
 

 
  UX Key features V desktop
  • Jízdní vlastnosti crossoveru

   Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, zprostředkující stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

  • Exkluzivní řemeslné zpracování

   Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

  • Nejmodernější generace hybridu

   UX umožňuje vybírat ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, vč. nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje parametry velmi nízké spotřeby s extrémně hladkou dynamikou. K dispozici je také benzínový motor přinášející dostupnost a výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

  • Pokrokové technologie

   Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

  • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

   Lexus UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí rozpoznávání chodců, systému pro hlídání jízdních pruhů s asistentem pro sledování stopy, automatického přepínání dálkových světel, adaptivního tempomatu řízeného radarem a systémem rozpoznávání dopravních značek.

  • Provedení F SPORT

   Odhalte provedení UX F SPORT pro požitek z dynamičtější jízdy. Atraktivní sportovní atmosféru stvrzuje volant obšitý perforovanou kůží a pádla řazení pod volantem; zvenčí pak vozy v provedení UX F SPORT poznáme podle ztvárnění charakteristické masky chladiče a předního nárazníku.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

ŽIVOT JE TAM, KDE JSTE PŘIPOJENI

Buďte stále ve spojení se svým vozidlem prostřednictvím mobilní aplikace Lexus Link a objevte celou řadu online funkcí pro váš pocit bezpečí i úsporu času a peněz.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

PROZKOUMEJTE VLASTNOSTI MODELU LEXUS UX

POCIT BEZPEČÍ