2018 lexus ux presales gallery exterior 001

ZBRUSU NOVÝ LEXUS UX

OBJEVTE NOVÉ OBZORY

Zbrusu nový Lexus UX vyzývá vše, co přišlo před ním. Jeho smělý design je vyjádřením nezaměnitelné síly. Jeho elegantně tvarované povrchy však ukazují stylový a dynamický charakter.

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně bezpečném, se budete okamžitě cítit jako doma.

    2019 lexus ux presales key features
 • Jízdní vlastnosti hatchbacku

  Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, které zajišťují stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

 • Ještě lepší jízdní schopnosti

  UX nabízí výběr ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, včetně nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje neuvěřitelně nízkou spotřebu paliva a mimořádně hladkou dynamiku. Nebo je k dispozici benzínový motor přinášející výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

 • Pokrokové technologie

  Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

 • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

  Model UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně rozpoznávání chodců a cyklistů.

 • Exkluzivní řemeslné zpracování

  Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY