LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

Jedinečná možnost, která se neodmítá! Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku FIRST EDITION platnou pouze na prvních 50 vozů Lexus UX v ČR. Získáte tak exkluzivní zvýhodnění ve výši až 201 000 Kč.

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

 • Configure your car

  kliknutím otočte vozidlo

  UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

 • 
 

 
  UX key features
  • Jízdní vlastnosti hatchbacku

   Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, zprostředkující stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

  • Exkluzivní řemeslné zpracování

   Naši mistři výroby Takumi vybudovali uvnitř UX luxusní a jedinečné prostředí, opírající se o materiály té nejvyšší kvality. Hladká kožená sedadla využívají počítačem vytvářený vzor perforace ve spojení s tradiční japonskou technikou prošívání sashiko.

  • Nejmodernější generace hybridu

   UX umožňuje vybírat ze dvou nejmodernějších hnacích ústrojí, vč. nové generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, který spojuje parametry velmi nízké spotřeby s extrémně hladkou dynamikou. K dispozici je také benzínový motor přinášející dostupnost a výkon při zachování velmi dobré spotřeby paliva.

  • Pokrokové technologie

   Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

  • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

   Lexus UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí rozpoznávání chodců, systému pro hlídání jízdních pruhů s asistentem pro sledování stopy, automatického přepínání dálkových světel, adaptivního tempomatu řízeného radarem a systémem rozpoznávání dopravních značek.

  • Provedení F SPORT

   Odhalte provedení UX F SPORT pro požitek z dynamičtější jízdy. Atraktivní sportovní atmosféru stvrzuje volant obšitý perforovanou kůží a pádla řazení pod volantem; zvenčí pak vozy v provedení UX F SPORT poznáme podle ztvárnění charakteristické masky chladiče a předního nárazníku.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps