LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

NA PRVNÍCH 50 VOZŮ V ČR SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 201 000 KČ*

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně bezpečném, se budete okamžitě cítit jako doma.


 

 
  2019 lexus ux presales key features
 • Jízdní vlastnosti hatchbacku

  Vychutnejte si suverénní polohu za volantem a vynikající výhled zprostředkovaný moderním crossoverem. Nízké těžiště a tuhá podvozková platforma propůjčuje UX precizní jízdní dynamiku, kterou byste od SUV pravděpodobně nečekali. K té ještě napomáhají jedinečné aerodynamické stabilizátory, nenásilně začleněné do konstrukce podběhů a zadních svítilen, zprostředkující stabilitu za vyšších rychlostí jízdy a za působení bočního větru.

  Další informace o ovladatelnosti

 • Pokrokové technologie

  Funkce panoramatického zobrazování okolí vozu kombinuje obraz ze čtyř video kamer a na velkém displeji o úhlopříčce 10,3" zprostředkuje úžasný pohled na vozidlo a jeho okolí z ptačí perspektivy s rozsahem plných 360°. Díky nabíječce podporující standard bezdrátového dobíjení Qi se již nemusíte starat o protivné kabely - mobilní zařízení jako např. chytrý telefon nabijete jednoduše tak, že je položíte na nabíječku.

  Další informace o pokrokových technologiích

 • Vylepšení v oblasti bezpečnosti

  Lexus UX s novým systémem Lexus Safety System+ přináší mimořádně obsáhlý paket technologií preventivní bezpečnosti, včetně přednárazového bezpečnostního systému s funkcí rozpoznávání chodců, systému pro hlídání jízdních pruhů s asistentem pro sledování stopy, automatického přepínání dálkových světel, adaptivního tempomatu řízeného radarem a systémem rozpoznávání dopravních značek.

  Další informace o vylepšené bezpečnosti

 • Provedení F SPORT

  Odhalte provedení UX F SPORT pro požitek z dynamičtější jízdy. Atraktivní sportovní atmosféru stvrzuje volant obšitý perforovanou kůží a pádla řazení pod volantem; zvenčí pak vozy v provedení UX F SPORT poznáme podle ztvárnění charakteristické masky chladiče a předního nárazníku.

  Další informace o provedení F SPORT

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

POZNEJTE LEXUS UX

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

Next steps

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY