ONLINE ZÁŽITEK
V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.

    ALTERNATIVE 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

EURO NCAP

KOMPAKTNÍ, PŘESTO MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÝ

Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

Nový Lexus UX, vyznačující se smělým a nezaměnitelným zevnějškem, patří k vůbec nejbezpečnějším vozům ve své kategorii co do ochrany řidiče i zbytku posádky (skóre 96 % v ochraně dospělých cestujících, resp. 85 % v ochraně dětí), dokonce s jedním z nejlepších výsledků napříč všemi kategoriemi vozidel testovaných podle nových a přísnějších pravidel pro rok 2019; UX je současně nejlepší v dané třídě jak v ochraně chodců, tak cyklistů díky systému automatického nouzového brzdění (skóre 82 % v ochraně zranitelných účastníků silničního provozu).

UX 250h AWD

Tažením otočíte vozidlo

Vyberte výbavu BUSINESS EDITION BUSINESS EDITION PRESTIGE BUSINESS EDITION LUXURY F SPORT BUSINESS EDITION
5.9
Kombinovaná spotřeba (l/100km - minimální hodnota)
177
Maximální rychlost (km/h)
8.7
Zrychlení 0-100 km/h (s)

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

Specifikace
Rozměry
Hybridní Motor
UX Side Dimensions

Celková délka (mm) 4495

Celková výška (mm) 1540

Celková šířka (mm) 1840

UX Front Dimensions

VYSOKÁ ZŮSTATKOVÁ HODNOTA

Díky výjimečným standardům máte jistotu, že váš Lexus nebude s časem tolik ztrácet na své hodnotě.

NÍZKÁ SPOTŘEBA A PRODUKCE EMISÍ CO2

Hybrid je chytřejší alternativa k dieselu a Lexus je v plně hybridním pohonu ten nejlepší. Bez ohledu na to, zda jedete ve městě nebo na dálnici, průměrná spotřeba vozů Lexus vás ohromí.

ŠPIČKOVÁ SPOLEHLIVOST

Dbáme na každý detail, i proto patří hybridní vozy Lexus mezi ty nejméně poruchové automobily na světě.

HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

HYBRID, KTERÝ SE DOBÍJÍ AUTOMATICKY

Toto je hybrid, který se dobíjí zcela sám, takže vozidlo nemusíte nikdy zapojovat do zásuvky. V režimu čistě elektrické jízdy můžete absolvovat až 50 % celkové doby na cestě. Baterie se dobíjí po celou dobu jízdy vozidla. Nejen během plynulé jízdy – při zastavování nebo zpomalování dokáže rekuperační brzdění obnovit ještě vyšší porci energie.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

ŽIVOT JE TAM, KDE JSTE PŘIPOJENI

Buďte stále ve spojení se svým vozidlem prostřednictvím mobilní aplikace Lexus Link a objevte celou řadu online funkcí pro váš pocit bezpečí i úsporu času a peněz.

    2019 lexus connected services bg cover

PROZKOUMEJTE VLASTNOSTI MODELU LEXUS UX

POCIT BEZPEČÍ

    Connect to the future 1920x1080 hero picture

MAJITELÉ

SPOJTE SE S BUDOUCNOSTÍ

Proměňte svůj Lexus v propojené vozidlo. Mobilní aplikace Lexus Link zpřístupňuje celou řadu služeb, jako např. funkci Najdi moje vozidlo, pokyny na poslední úsek cesty, plánování tras nebo elektronické připomínání údržby.