Práce, nákupy i podzimní výlety. Nový Lexus UX COMFORT TOP 250h Hybrid 4x4 E-FOUR vás v neskonalém pohodlí zaveze, kam jen budete potřebovat. Se samonabíjecím hybridním pohonem, díky kterému až 55 % času ve městě jedete na elektřinu, vás tento elektrizující crossover provede uspěchaným městem s elegancí sobě vlastní. A díky pohonu všech kol 4x4 E-FOUR vás nový LEXUS UX nezradí ani v terénu dravé podzimní přírody. Lexus Safety System+ se díky všem asistenčním systémům postará o absolutní bezpečnost a nejnovější sound system dodá každé jízdě ten správný rytmus. Poznejte, co znamená svoboda a vášeň z řízení.

S limitovanou nabídkou bonusu 176 000 Kč není o čem přemýšlet. Se svým novým crossoverem LEXUS UX za mimořádnou cenu 999 000 Kč se můžete na silnice vydat ještě tento měsíc!

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.


 

 
  ALTERNATIVE 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

EURO NCAP

KOMPAKTNÍ, PŘESTO MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÝ

Nový crossover Lexus UX v nejnovějších testech (2019) organizace Euro NCAP dosáhl maximálního pětihvězdičkového ohodnocení.

Nový Lexus UX, vyznačující se smělým a nezaměnitelným zevnějškem, patří k vůbec nejbezpečnějším vozům ve své kategorii co do ochrany řidiče i zbytku posádky (skóre 96 % v ochraně dospělých cestujících, resp. 85 % v ochraně dětí), dokonce s jedním z nejlepších výsledků napříč všemi kategoriemi vozidel testovaných podle nových a přísnějších pravidel pro rok 2019; UX je současně nejlepší v dané třídě jak v ochraně chodců, tak cyklistů díky systému automatického nouzového brzdění (skóre 82 % v ochraně zranitelných účastníků silničního provozu).

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu UX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

UX 250h 2WD Luxury / ČERNÁ

HLAVNÍ VÝBAVOVÉ PRVKY

Specifikace
Rozměry
Hybridní Motor
8.5
Zrychlení 0-100 km/h (s)
5.5
Kombinovaný provoz (l/100km)
125
CO2 kombinovaný provoz (g/km)
177
Maximální rychlost (km/h)
UX Side Dimensions

Celková délka (mm) 4495

Celková výška (mm) 1540

Celková šířka (mm) 1840

UX Front Dimensions

BEZPLATNÁ KONTROLA HYBRIDNÍHO ZDRAVÍ

Zdarma Hybridní zdravotní kontrola pro elektrické motory a generátory s každou službou Lexus service.

NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÝ PLUG IN

Pro nabíjení baterií není nutná žádná nabíječka, nové Lexus UX se nabíjejí pomocí inovativní technologie.

NULOVÉ EMISE

Nulové emise při řízení elektrického motoru.

HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

HYBRID, KTERÝ SE DOBÍJÍ AUTOMATICKY

Toto je hybrid, který se dobíjí zcela sám, takže vozidlo nemusíte nikdy zapojovat do zásuvky. V režimu čistě elektrické jízdy můžete absolvovat až 50 % celkové doby na cestě. Baterie se dobíjí po celou dobu jízdy vozidla. Nejen během plynulé jízdy – při zastavování nebo zpomalování dokáže rekuperační brzdění obnovit ještě vyšší porci energie.

POZNEJTE LEXUS UX

 • VYZKOUŠEJTE SI LEXUS UX

  Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

ŽIVOT JE TAM, KDE JSTE PŘIPOJENI

Buďte stále ve spojení se svým vozidlem prostřednictvím mobilní aplikace Lexus Link a objevte celou řadu online funkcí pro váš pocit bezpečí i úsporu času a peněz.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

PROZKOUMEJTE VLASTNOSTI MODELU LEXUS UX

POCIT BEZPEČÍ