1. New cars
  2. Přehled

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI

PŘÍSTROJE INSPIROVANÉ MODELEM LFA

Součástí přístrojového štítu RC F je velký otáčkoměr, který mění způsob zobrazování v závislosti na jízdním režimu. K dispozici je též digitální a analogový ukazatel rychlosti, zobrazení funkce vektorování točivého momentu, ukazatel sil bočního zrychlení, ukazatel teploty motorového oleje a chladicí kapaliny, informace o ujeté vzdálenosti, a dokonce i stopky.

SYSTÉM ZOBRAZOVÁNÍ LEXUS MEDIA DISPLAY

Systém zobrazování Lexus Media Display zahrnuje 7" displej s ovládáním pomocí touchpadu. Prostřednictvím displeje lze nastavovat funkce audiosystému a klimatizace. Displej podporuje zrcadlení obsahu kompatibilních chytrých telefonů, čímž umožňuje zobrazování nebo ovládání vybraných funkcí telefonu uživatele.

MARK LEVINSON®

Prémiová soustava prostorového ozvučení Mark Levinson® Premium Surround o výkonu 835 W se 17 reproduktory je odladěna podle akustických vlastností kabiny RC F. Audio soustava zprostředkuje bezkonkurenční prostorové ozvučení v uspořádání 7.1, podobné kvality jako u špičkového domácího kina; ozvučení ještě vylepšuje technologie Clari-Fi™, která restauruje tóny ztracené během digitální komprese zvuku do formátu MP3.

Galerie RC F  

Prohlédnout kolem dokola (360°)

Na celou obrazovku Zavřít