1. New cars
  2. Záruky Lexus

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Záruka

ZÁRUKA VÝROBCE

Vozidla Lexus jsou proslulá svojí kvalitou a spolehlivostí. Pro váš pocit jistoty a bezpečí se na vozidla Lexus vztahuje příslušná záruka výrobce.

Záruka Lexus je jistotou hladkého průběhu každé vaší cesty, od služebních cest na poslední chvíli až po víkendové výlety do přírody. Naše standardní záruka na 100 tisíc km vztahující se na mechanické poruchy a pětiletá záruka na komponenty hybridního pohonu a baterii přináší úplnou ochranu pro váš pocit bezpečí na každé cestě.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Znásobte svoji jistotu za volantem prostřednictvím prodloužené záruky Lexus. Po skončení standardní záruky na vaše vozidlo můžete využít některý z programů prodloužené záruky, upravený vám na míru pro prvotřídní spokojenost po celou dobu životnosti vašeho vozidla.

Naši certifikovaní specialisté Lexus se zasazují udržovat váš vůz v nejlepším možném stavu a za nejvýhodnějších cenových podmínek. Veškeré opravy Lexus provádějí naši vysoce kvalifikovaní technici za použití specializovaných nástrojů a vybavení pro diagnostiku vozidel a originálních dílů Lexus.

Díky široké nabídce různých záručních programů vám poskytneme nejlepší prodlouženou záruku přesně podle vašich potřeb. Záruční krytí v obvyklé kvalitě Lexus znásobuje vaši jistotu při používání staršího vozu, včetně záruky na výfukovou soustavu nebo autobaterii, abyste mohli svůj Lexus bez obav používat po nejdelší možnou dobu.

BEZPEČNOST LEXUS

Paket technologií Lexus Safety System+ je nejnovějším mezníkem na poli automobilové bezpečnosti. Bezpečnostní paket, který je postavený na desítkách let inovací a pečlivého zkoumání příčin dopravních nehod, se zaměřuje na tři klíčové oblasti předcházení nehodám: čelní srážky, neúmyslné opuštění jízdního pruhu a nehody po setmění. Využívá k tomu šest pokrokových systémů uvedených dále.

  • Přednárazový bezpečnostní systém (PCS) s detekcí chodců
  • Systém pro udržení vozidla v jízdním pruhu se systémem upozornění při opuštění jízdního pruhu (LDA)
  • Systém upozornění při opuštění jízdního pruhu (LDA) s asistentem semiautonomní jízdy
  • Automatické ovládání dálkových světel (AHB)
  • Dynamický adaptivní tempomat (DRCC)
  • Systém pro rozpoznávání dopravních značek (RSA)

Ať již se chystáte parkovat nebo přejíždět do jiného pruhu, vždy se musíte soustředit na okolní prostředí. Lexus ještě vylepšil vaše smysly o intuitivní funkce, které posouvají váš řidičský um na novou úroveň.

  • Systém sledování slepého úhlu
  • Pokročilé funkce na podporu parkování
  • Adaptivní ovládaní dálkových světel (AHS)

Asistenční služby

Ať již se v Evropě vydáte kamkoli, vždy se můžete spolehnout na naše komplexní služby asistence na cestách, kilometr za kilometrem.
Tel. kontakt na asistenční službu (ČR):
+420 800 100 717
Tel. kontakt na asistenční službu (Zahraničí):
+420 221 586 505

Pokud byste někdy potřebovali pomoc, je vám k dispozici naše evropská asistenční služba s pokrytím celé Evropy pro případ poruchy vozidla. Vždy se maximálně vynasnažíme dostat vás do cíle vaší cesty, ať již je to kdekoli. Euro Assistance 24 nabízí asistenční služby Lexus 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a 52 týdnů v roce, včetně různých programů pokrývajících poruchy starších vozidel Lexus.

Zajistíme ubytování v hotelu v případě nouze.
Jste-li daleko od domova, najdeme pro vás vhodné místo pro přespání.

Nebudete-li schopni dále řídit, vyšleme našeho řidiče Lexus.

Náš řidič se postará o to, abyste se bezpečně dostali do cíle v případě, že by se vám udělalo nevolno nebo došlo ke zranění.

V případě potřeby zajistíme asistenční službu.

Zajistíme odtah vozidla nebo pomoc v případě poruchy, abyste co nejdříve byli opět mobilní.

OPRAVY VOZIDEL LEXUS

Oprava vašeho vozu Lexus

Nabízíme komplexní opravárenské služby pro váš vůz Lexus. Postaráme se o to, aby váš vůz vždy vypadal jako nový, ať již půjde o opravu drobných promáčklin nebo náročnější servisní úkony. O opravu vašeho vozu se postarají kvalifikovaní technici Lexus - rychle, profesionálně a s patřičným zasvěcením, za použití výhradně originálních dílů Lexus.

Kvalita Lexus

Jakýkoli díl montovaný libovolným prodejcem vozů Lexus vždy musí splňovat náročné standardy, aby byly zaručeny nejvyšší kvalitativní normy Lexus. Proto všichni naši prodejci Lexus používají výhradně originální díly Lexus, které montují vysoce kvalifikovaní technici.