1. New cars
  2. RX F SPORT
LEXUS RX F SPORT
JIŽ ZA 1 725 000 KČ VČ. DPH
NEBO 17 590 KČ/MĚSÍC BEZ DPH

Dynamický design. Nadšení z akcelerace. Maximální preciznost v každém detailu. To jsou vlastnosti, které spojují výbavové linie F SPORT Design a F SPORT.

Začněte nový rok zostra s ikonickým SUV Lexus RX v provedení F SPORT, které hrdě odkazuje na proslulý závodní okruh Fuji Speedway. Vybírat můžete mezi oblíbenou plně-hybridní motorizací RX 350h, nebo vrcholným modelem RX 500h s unikátním performance hybrid pohonem. Pořiďte si své vysněné SUV s bohatou výbavou již za 1 725 000 Kč včetně DPH, nebo za 17 590 Kč měsíčně bez DPH s akčním operativním leasingem KINTO One. Vychutnávat si každou vteřinu jízdy ve vlajkovém SUV Lexus RX v provedení F SPORT si můžete začít prakticky ihned díky okamžité dostupnosti skladem. Nenechte si ujít jedinečnou akční nabídku a objevte svět maximální bezpečnosti, absolutní spolehlivosti a nejmodernějších hybridních pohonů.

table
table
table
table

POHONY VŠECH KOL E-FOUR & DIRECT4
Distribuce výkonu modelu u RX 500h je řízena inovativní technologií DIRECT4, která poskytuje stálý pohon všech kol po celou dobu jízdy a za každé situace. Neustále vyvažuje výkon a točivý moment mezi přední a zadní nápravou a tím zajišťuje ještě lepší jízdní stabilitu a dynamiku při vysokých rychlostech. Technologie E–FOUR u modelu RX 350h naopak poskytuje pohon všech kol hlavně při rozjezdech, při průjezdech zatáčkami a v nouzových situacích. Při stabilní rychlosti vůz využívá primárně pohon předních kol a díky tomu je jízda z hlediska spotřeby úspornější.
ZADNÍ NATÁČECÍ NÁPRAVA
Model RX 500h disponuje natáčením zadní nápravy až o 4 stupně. To vozu dodává takovou obratnost, kterou by mohly i menší vozy závidět. Poskytne tak lepší manévrovatelnost v užších prostorech a pomůže při parkování.
FILOZOFIE F SPORT
Filozofie F automobilky Lexus je do všech vozů v provedení F SPORT zahrnuta prostřednictvím dynamického designu exteriéru. Design exteriéru F SPORT si získá pozornost atraktivní podobou předních partií vozu, kde zaujme jedinečný přední nárazník nebo vřetenovitá maska chladiče v podobě voštinové sítě. Vzhled pak završí designová litá kola a diskrétní znaky F SPORT, které odkazují na proslulý okruh Fuji Speedway.
ADAPTIVNÍ ODPRUŽENÍ
Podvozek u modelu RX 500h zvládá větší hnací síly a jeho konstrukce rovněž přispívá k potlačení hluku, vibrací a klepání. Adaptivní odpružení – AVS reguluje tlumicí sílu na všech kolech a svým speciálním vyladěním zabezpečuje vozu lepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost v rychle projízděných zatáčkách.
ES Comfort on the road
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST
* Cena již zahrnuje metalický lak a DPH.
** Cena již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené od roku 2023. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 1550.