2018 lexus paris motorshow hero

21. 9. 2018

LEXUS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2018

 • Na pařížském autosalonu proběhne 2. října světová premiéra nové verze luxusního sportovního kupé RC, které Lexus představí společně se zbrusu novým crossoverem UX, sedmou generací sedanu ES a modelem LC Yellow Edition.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  PAŘÍŽSKÝ AUTOSALON

  LEXUS A JEHO NOVÉ PŘEDSTAVY O LUXUSNÍM SPORTOVNÍM KUPÉ RC

  Nové RC si zachovává všechny přednosti dosavadního modelu, avšak posouvá je na vyšší úroveň. Po tento model Lexus nasadil nejnovější verzi charakteristického designového jazyka a ostřejší jízdní dynamiku. Evropské prodeje nového modelu budou spuštěny koncem roku 2018.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  PAŘÍŽSKÝ AUTOSALON

  NOVÝ LEXUS UX

  Nový Lexus UX přináší pokrokový luxus a bezpečnost v podobě vozidla, které spojuje prvky nového výrazného designu s hospodárnými pohony. Model UX se svým dynamickým zevnějškem byl navržen tak, aby zprostředkoval rychlou a podmanivou jízdu, nicméně svým vybraným chováním zůstává věrný charakteru vozů Lexus, což z něj dělá jedinečného zástupce v segmentu luxusních kompaktních crossoverů.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  PAŘÍŽSKÝ AUTOSALON

  LEXUS PŘEDSTAVUJE NOVÉ OSLNIVÉ KUPÉ LC YELLOW EDITION

  Lexus rozšiřuje svoji modelovou řadu vlajkového kupé LC o nové oslnivé vozy s označením LC Yellow Edition. Názvu plně dostojí energický odstín karoserie Flare Yellow, díky němuž ještě lépe vynikne mnohokrát oceněné designové provedení LC. První vozy se budou zákazníkům předávat na podzim tohoto roku.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  PAŘÍŽSKÝ AUTOSALON

  ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES: VYŠŠÍ ÚROVEŇ JÍZDNÍCH SCHOPNOSTÍ I KULTIVOVANOSTI

  Po šesti úspěšných generacích v kategorii sedanů střední třídy se představuje sedmá generace modelu ES, která si předsevzala nové a ctižádostivější cíle. Nové ES, již tradičně proslulé svým pohodlím, kultivovaností a prvky luxusní výbavy, staví na tradičních silných stránkách tohoto modelu. Základem je zbrusu nový podvozek, který dovolil navrhnout dynamičtější design exteriéru a ještě lepší jízdní schopnosti.